Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tamamiyle gerçek ve kuşku uyandırıcı

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

Sabaha karşı saat 6 sularında Piana'daki Dk ve smildon bölgesinde clan ile avlanıyoduk. Yanımıza gelen bi warrior, clan pratisinin çok hoş olduundan bahsederek iltifatta bulundu. Teşekkürümüzü ettik...
CoolBass isimli warrior birden kendisinde 5 milyon bulunduunu bunu istersek verebileceğini söyledi. İlk önce dalga geçtiğini düşünürek ciddiye almadık. Adam party leaderinin yanına gitti, 1.000.000 coins vererek partiye bölüştürmesini söledi... Büyük bi olasılıkla hacker diye düşündüğüm için party leaderini uyardım ve trade yapmamasını söyledim. 15 saniye sonra leader yanıma geldi, ve 200.000 coins verdi. (5 kişiydik partyde) Gözlerim fal taşı gibi açıldı, elbette miktar için diil. Adamın yaptığı hareketten dolayı. Bununla da yetinmedi. Yanımıza gelen mage (yanlış hatırlamıyosam bardish +1di) silahını satın alıp almicağımızı sordu... CoolBass efendi olaya atladı ve "ben alicam" dedi. Silahı satın aldı ve aldığı gibi lidere hedie etti. Artık dumura uğramaktan bilgisayar başında krize girmiştim. Clan chatten herifin deli olduunu konuşmaya başladığımız sırada herif "favori rengimi bilene 1milyon vericem" dedi..
Tahminler havada uçuştu. Ben kırmızı dedim. Adam, benim bildiğimi söyledi, ve trade den 1 milyon bana aktardı... Artık yeter diye düşünmeye başlamıştım. Adam bu sefer de 2. favori rengimi bilene 500.000 vericem dedi. party lideri ile member aynı anda "siyah" diyerek soruyu bildiler. Adam ödülü 250k 250 k bölüştürmek yerine ikisine de 500k ödül verdi....

Bunun nedenini kendisine sorduumda da bana "clan a yeni katıldım, o yüzden mutluyum" cevabını verdi... Clanın ismi de yanlış hatırlamıyosam immortalsouls(veya immortalknights) ...

Bu olay tamamiyle gerçektir.....İsterseniz clan ı araştırın...
hala böyle bişi gördüğüme inanamıyorum. Adam resmen delirmiş gibiydi. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dün avlanırken tam benzer değil ama bizim başımızada bi olay geldi..2 kişiydik bi adam daha geldi ve partiye aldık adam yemek yicem charım burrda durabılır mı dedi daha biz tabi ki demeden 3 milyon veririm dedi..bende gülerek ver ozaman dedim ve adam çıkardı 3 milyon verdi ve sora partiden attık o ayrı ama 1.5 mil yon kısa günün karı olarak geçti ve adamı friende ekledim :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucifertr, 22 Ocak 2005 17:13 tarihinde demiş ki:
o kadar ilginç deil ben bugüne kadar birçok kisiye para ve silah verdim sanirim bunlarin toplami yine 200-220m civarindadir. geri istemedim bile :) (ama bazen 0 i tükettiimizde hiç yardim göremedik bi kaç arkadas disinda :( )

Aynen....[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"

Flame damageli +7 Wizard staff arıyorum. Elinde bulunanlar özel mesaj atsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
--------------------------------------------------------------------------------
o kadar ilginç deil ben bugüne kadar birçok kisiye para ve silah verdim sanirim bunlarin toplami yine 200-220m civarindadir. geri istemedim bile :) (ama bazen 0 i tükettiimizde hiç yardim göremedik bi kaç arkadas disinda :( )[signature]

benim verdigim parayı sayayımı :)

inanın 100gb geçmiştir dagıttım para
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...