Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim yerime download yapıp, izlettiren hede.

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

O yüzden gelip bizden çabukMiniPC alıyor HEMDE BEDAVA!

Full otomatik sistemini Aylık sadece 29$ ödeyerek Kullanmaya başlıyor ;)

HA hizi yavaşsa ne işemi yarıyor diziler genelde sabah çıkıo bizim saatimize göre ... Doğal olarak o uyurken muhtelemen inmiş oluyor diziler.
Sosyal ağlarda paylaş

bu bildigin manual put.io.benim kafama takilan olay su, digitalocean a torrent indiriyoruz.sonra bu adamlar demesin senin olayin ne arkadas?

o vakit mumkunse digitalocean ustune bi vpn kurup oradaki torrenti vpn arkasindan calistirmak mantikli olur gibi geldi.vpn portunuda 80 yada 443 yapip daha az ilgi cekilebilir mi?sonucta sittirilyon mb dosya download edeceksin sonra adama demezler mi lan 80/443 portundan o kadar veri gelir mi naaptin sen bilader?
Sosyal ağlarda paylaş

pulkas said:

bu bildigin manual put.io.benim kafama takilan olay su, digitalocean a torrent indiriyoruz.sonra bu adamlar demesin senin olayin ne arkadas?

o vakit mumkunse digitalocean ustune bi vpn kurup oradaki torrenti vpn arkasindan calistirmak mantikli olur gibi geldi.vpn portunuda 80 yada 443 yapip daha az ilgi cekilebilir mi?sonucta sittirilyon mb dosya download edeceksin sonra adama demezler mi lan 80/443 portundan o kadar veri gelir mi naaptin sen bilader?

Yok hic bisi demez kimse ne karisacaklar paraverdigin seye
Dedigin gibi vpn le torrent kullanmak daha mantikli cunku alani kisitli 10gb
Birde 1000gb bw var tabi en ucuzunda
Ama vultr u tavsiye ederim
Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

bombilo said:

gerge de anlamamıs uzerıne op kendı yazdıgını da anlamamıs. adam orijinde dusuk kalite izlemekten bıktım diyor, gerge sunucuya ındır dusuk kalite stream et diyor.

/discuss

ben de bunu sordum demin zaten cevap gelmedi hala bi de teşekkür etmiş op

Yoo GERGE gayet net anlamış.
Public kullanılan popcorn vb sitelerdeki benim çekme hızım ile sadece bana ayrılmış VPSden çekme hızım aynı değil. Çok daha hızlı.
Bir de storage olayı var tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...