Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena

Milamber

Öne çıkan mesajlar

arenada pvp yapılabiliyomuş ne güzel hemde kendi ırkımızın içinde bile
şimdi hepimiz bize kötü davrananları buraya yazalım (küfür eden haunga çeken bizi öldürten vb.) ve içimizden birimiz gördüğümüzde kendisini areneya davet edelim ve keselim kestikten sonra mağdur olan arkadaşa burada anlatıp onun moralini yükseltelim bu bir dayanışma örneği olsun :)
nasıl bir fikir? saçmaladım mı?[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

hangman. Benim partime ks yapan tüm partilerin üstüne ya haunga çekerim, ya toplu olarak dts çekerim, yada ciddi bir hata yapan olursa ve lag olmazsa yanıma level 60 bi buffer alır o partinin üstüne dm çekerim. (Footlocker ii bilir :D)

Senin dediğin uygulanacak olursa ben küllüm yandım demektir. Şamar oğlanına dönerim. :([signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"

Flame damageli +7 Wizard staff arıyorum. Elinde bulunanlar özel mesaj atsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Haunga partisi yaparken 5-6 tane scolar getirip bi partyi öldürtüğümü hatırlıyorum ama ilk onlar başlatmıştı:P (tabi bende öldüm :D bi anda town da yanıp sönen bir sürü insan görüntüsü hala gözümün önünde :Pp )[signature][hline]Name : SteelBrightBlade
Server : Ares
Race : Karus
Class : Warrior
Level : 53
Clan: OTTOMAN_EMPIRE

Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 22 Ocak 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
yenimi haberin var?

dostum bende yeni başladım ewt yeni haberim var :) daha neler neler var acep merak ettim yaws arena dışında öle haungayı çekeni direkt ortalıkta kessek partice dalsak teke tek deil ?[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

level 65 master rogue alıp, spike basın bide??

La ii ki bi haunga filan çekioz ha. Vatan haini ilan etceksiniz nerdeyse.. :([signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"

Flame damageli +7 Wizard staff arıyorum. Elinde bulunanlar özel mesaj atsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ama çok zevkliiiiiiii :D:D ,Bİde en zevklisi abyss e gidiyorum mesela rogue karakterle adam kesio beni. Bak diyorum warrior getirtirme. inanmmıyo devam ediyo 1 di 2ydi falan neyse bi delleniyom bi sokuyom warriorı bütün gün elemanı kesiyorum:D Taki Bana 1-2 abyss verene kadar:D buda bi enstantene bi durum tabi :D[signature][hline]Name : SteelBrightBlade

Sosyal ağlarda paylaş

En son dün oldu valla. Yazıcam charn başına bu karakterin warrior var saldırmayon die. Zaten çok dertliyim +5/8str bot u yaktım gelde şimdi para topla tekrar yap.
Bide
(uniqe) adını hatırlamıyorum.
20defans
10 Str
30 light resist
veren kolyeye 2 bus+1,7 para verdim çokmu acaba?[signature][hline]Name : SteelBrightBlade

Sosyal ağlarda paylaş

diabloda alışmıştım saldırılara 8 kişilik partide herkesi kontol ediodum ama burası koca diyar bir sürü oyuncu var kontrol etmek imkansız bide lag olunca hemen yatıyoz yaw partideki herkesi kestiriolar goblinde deli oluodum hoş sonunda yediler küfürü ama yeterli değil kesmek lazım stres yapıyorum yoksa[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 22 Ocak 2005 15:08 tarihinde demiş ki:
En son dün oldu valla. Yazıcam charn başına bu karakterin warrior var saldırmayon die. Zaten çok dertliyim +5/8str bot u yaktım gelde şimdi para topla tekrar yap.
Bide
(uniqe) adını hatırlamıyorum.
20defans
10 Str
30 light resist
veren kolyeye 2 bus+1,7 para verdim çokmu acaba?

O kolyenin adı lupus pendant, değeri 5M. [Diez]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...