Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Level dergisinde COH hakkında çıkan bir açıklama.

Keyzar

Öne çıkan mesajlar

Online konu başlığı altında City of Villians'ın çıkış tarihi ile ilgili bir açıklama vardı(sayfa 91 sağ alt köşe). Gerçekçiliğine pek inanmadım hatta imkansız gibi birşey ama yinede bilmeyenler için ve bu iddaları doğrulayan bilgilere sahip olanlar için konuyu açıyım dedim.

"Avrupalı kahraman adayları hala şubatı bekleyedursun Amerikalı oyuncular ek paket City Of Villians ile kötü adamlarada kavuşuyorlar." LEVEL

Şubat ayından önce COV'un çıkışı imkansız birşey çünkü bir expansion için bile 2 ay önceden açıklama yapıyorlar resmi sitelerinde. Ama her ne kadar imkansız gibi gelsede oyun firmaları bazı projelerini saklayıp, reklamını dahi yapmadan pat diye oyuncuların önünede koyabiliyorlar sansasyon yaratmak amacıyla. LEVEL dergiside sağlam yurtdışı bağlantıları olan ve güvenilir yerlerden aldıkları duyumları bizlere ulaştıran bir dergi. Bu konuda da temennim haklı çıkmaları fakat benim okuduğum makaleler ve röportajlarda hiç bir bilgiye rastlamadım bu konuda hatta resmi forumlarda bile çıkış tarihi konusundaki tartışmalarda böyle birşey yok. Daha ayrıntılı ve gerçekçi bilgilere ulaşan varsa lütfen paylaşsın.[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper LvL 1/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender LvL 32 TRT 2: Earth,Radiation-Controller /
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an planlanan nisan ayında CoV'un betasının başlaması. Beta önceliği de 12 aydır yani CoH'un başlangıcından beri oynayan oyuncular. Level dergisinde bahsi geçen bilgilerin nereden alındığını bilmiyorum açıkcası.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Geçen senenin popüler MMOPRG oyunlarından olan City of Heroes'un yayımcısı NCsoft oyunun Avrupa versiyonunun 4 Şubat'ta raflarda olacağını açıkladı. Avrupalı oyunculara extra olarak 88 sayfalık çizgiroman, "Prestige Power" kullanma hakkı, Level 20 ve üzeri karakterler için özel pelerin ve "VIP Badge" verilecek. Oyunun satış fiyatı £29.99/€39.99 ($39.31), aylık ücreti ise £8.99/€12.99 ($11.78) olacak.

--------------------------------------------------------------------------------
TÜRKİYENİN BİR NUMARALI OYUN DERGİSİ

Bu da Level'ın forumlarında bulduğum bir bilgi...[signature][hline]City Of Heroes...
Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper LvL 50/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender LvL 32 Keizar: Warshade-LvL ?
Sosyal ağlarda paylaş

acaba avrupa serverları ile amerika serverları ayrımı olacak?

Bir de şu insanlara verilen prestige powerlar falan sinirimi bozuyor benim....[signature][hline]Liirhyks, Wookie Master Ranger/Swordsman (SWG, Eclipse) --Retired
Iceball, Level 49 Briton Cleric-Buffbot (DAoC, Excalibur) --Retired
To5uN, Level 14 Elec/Elec Blaster (CoH, Justice)
Fanti, Level 10+ Invul/EM Tanker (CoH, Justice)
Sosyal ağlarda paylaş

Serverlar ayrı olacak. Benim okuduğum birkaç yerde Amerika serverlarındaki karakterlerin Avrupa serverlarına aktarılabileceği yönündeydi. Bakalım ne olacak!!![signature][hline]City Of Heroes...
Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper LvL 50/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender LvL 32 Keizar: Warshade-LvL ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Keyzar, 19 Ocak 2005 23:49 tarihinde demiş ki:
Geçen senenin popüler MMOPRG oyunlarından olan City of Heroes'un yayımcısı NCsoft oyunun Avrupa versiyonunun 4 Şubat'ta raflarda olacağını açıkladı. Avrupalı oyunculara extra olarak 88 sayfalık çizgiroman, "Prestige Power" kullanma hakkı, Level 20 ve üzeri karakterler için özel pelerin ve "VIP Badge" verilecek. Oyunun satış fiyatı £29.99/€39.99 ($39.31), aylık ücreti ise £8.99/€12.99 ($11.78) olacak.

Bu da Level'ın forumlarında bulduğum bir bilgi...

Arkadaşlar bu haberi ayın 12 sinde Merlinin Kazanına ben geçtim. Ama aynı gün burayada geçmeyip eşeklik yaptığımın şimdi farkına vardım. Hepinizden özür dilerim. Bir an kendimi kötü hissettim :(([signature][hline]KapIEfendisi bağırmaya başlar :
Kalk patinin başındanda biraz evle ilgilen yoksa benim beş parmaklı patim suratında patlayacak!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...