Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

son yillarin en iyi filmleri

c_e_z_a18

Öne çıkan mesajlar

son yillar degilde son 2 hafta icinde izledigim en iyi iki film hero ve i heart huckabees [tesadufler]. ikisi de son derece basarili, sinemada arka arkaya iki guzel film izlemeyeli bayagi olmustu.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

benim son zamanlarda beğendiğim film köy var görsel olarak çok tatmin etti beni her ne kadar senaryoda hafif fasonluklar barındırsa da , inanılmaz ailede çok eğlendim güzel bir filmdi altyazıdaki eleştirileri okuyup girmiş olduğumdan filme biraz kötü bakıyordum haksız buldum eleştiriler, oldboy ve tarafsız bölge(biraz eski galiba ben yeni izledim) yılın bombalarıydı benim için biri asyadan birisi avrupadan gayet başarılı yapımlardı. trier'in 5 engeli son seyrettiğim filmlerden çok ilginç bir deneme olmuş başarılı buldum. türk yönetmen fatih akın'ın duvara karşısı varolan potansiyelimiz yansıtıyor bence onu söylemeden geçemicem son yılların başarısız filmlerini de hep spielbergin elinden çıktı onuda söylemeden geçemicem! son olarakta hero diyorum çin sineması yükselişte ama şu konuşmaları yokmu çingçong.. :)[signature][hline]I R O N S U L F I D E
9 18 15 14 19 21 12 6 9 4 5
Sosyal ağlarda paylaş

eternal sunshine of the spotless mind
the good, the bad and the ugly
usual suspects[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

Öyle ya demokrasiye iktidara gelinceye kadar gereksinmeleri vardi. İktidara gelince demokrasi ayak bağı olacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
lam tek başına bi mesaj için konu açsan olmaz, uplasan olmaz..

yaptık bi kere..

"step into liquid" isimli şahane belgeseli seferim taparım ölürüm!!

canım sıkılınca açar izlerim, uykusuzsam ama uyumama gerekiyorsa iş arasında açar izlerim.. paso izlerim! 1-2dk yeter bana. bir anda enerji dolarım, adrenalin tavan yapar, moral boost alırım hem.. top atsan yıkılmam, mermi sıksan bana mısın demem!

efenim şimdi bu bir surf belgeseli laird hamliton, dave kalama, gerry lopez, keala kennelly, taj burrows gibi bi sürrüüü büyük isim var camiadan.

No stuntmen. No stereotypes. No other feeling comes close.

tagline ile başlıyor zati aslında her bir şeyi de özetliyor.. "lam bak bunu kendi gözlerinle görmelisin" diye basbas bağıran çekimler, "suya gir de ayağını ıslat hele.. bi de tahtanın üstüne çık.. işte o zaman değme keyfine" temalı sahneler ve daha neler neler..

ölünce cennette surf yapıcakmışız laird hemilton, dave kalama, Robert Weaver'la beraber diyorum.. inanıyorum yani buna.. yoksa cennet olmaz o yahu! eksik kalır.. bir de kutup ayıları dost canlısı olmalı cennette.. böle sarılabilmeliyiz, oyun oyanayabilmeliyiz falan..

buradan üst makamlara sesleniyorum.. ee töbe töeb.. lam şirk koşacam şimdi, cennete de almayacaklar..

nihayetinde en iyi 10film listeme kafadan girer! keza bu film beni hep mutlu etmektedir! direk Teahupo ya falan gitme isteği doğurmaktadır

ağlamıyorum yavrucum, sevinç göz yaşları onlar!

^_^
Sosyal ağlarda paylaş

Son 10 yıl olarak diye düşünürsek :) Aklıma ilk gelenler

Se7en
Fight Club
The Game
Jarhead
Lord of War
Crash
Sin City
Lucky Number Slevin
Minority Report
Brokeback Mountain
Shaun of Dead
Hot Fuzz
Star Wars Episode 2 (yeni üçlemenin en iyisi bence :) )
Kingdom of Heaven
Ice Age 1-2
Finding Nemo
Blow
Pirates of Carribean 1
Lord Of The Rings Serisi
Shawnsank Redemption
History of Violence

vs. aklıma şimdilik bunlar geldi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...