Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dev Hosting Kampanyası Kaçırmayın

Grafik-Dizayn

Öne çıkan mesajlar

said:
Rahan, 20 Ocak 2005 14:21 tarihinde demiş ki:
yaw patide hosting firmalarına gıcıklık mı vardır nedir?

servisi beğenmezseniz beğenmezsiniz bu kadar basit neden daha abartıyorsunuz ki.. bütün patilerin hosting şirketi mi var? eğer öyleyse benim niye yok?
bir kaç kişinin var gibi görünüyor. özelliklede bu tip bir iş yapmayıpta babasının malı gibi başka firmanın reklamını yapanların ama bu konuda pek göremedim kendilerini nedense :)

o yüzden bu konu için o genelleme yapılamaz Rahan lütfen :-p

geyik bir yana çoğu yalan dolan olan bir höstingçi olduğu ortaya çıktı bu tiplerin. canerg sağolsun. diğer yandan acımasızca soru yağmuruna tutulmalarına gerçekten memnunum -ki umarım banada öyle yaparlar :p- bu işi ayağa düşürenler bu işten pek memnun kalmıyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

Zopik yandım olum sen hahaha kan kusacaksın host açıp bunu patide söylemek neymiş göreceksin..

Höhöhö bu arada bazı adamların çıkar amacı güdüp milleti dolandırmaya çalışmaları, paticiği de buna alet etmeleri çok çok gıcıkıma gitti patideşifre ekibine teşekkürler bu acımasız zanlıların asıl yüzünün ortaya çıkarılmasından dolayı pislikler..[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...