Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni audi quattro reklamı!

Ra_d

Öne çıkan mesajlar

said:
Alomatik_2k, 13 Ocak 2005 14:27 tarihinde demiş ki:
Anlayan birisi anlatabilirmi bunu ?

Ben anlatıyım: Şu anda oturmuş Audi Quattro hakkında konuşuyoruz.
Sonuç: Reklam amacına ulaştı![signature][hline]Cennette huriler varmış, kara gözlü
İçkinin de oradaymış en güzeli
Desene biz çoktan cennetlik olmuşuz;
Bak bir yanda şarap bir yanda sevgili
Ö.Hayyam

Sosyal ağlarda paylaş

Emeklerken 4 ayak üstündesiniz onu kast ediyor.

edit: Nartanesini görünce aklıma geldi, fedaykin dahayla yürümeyi tercih ediyor değil mi? Motoru satıp bir quattro almaya niyeti yok yani. :)
[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test

[Bu mesaj GE-TA tarafından 13 Ocak 2005 16:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GE-TA, 13 Ocak 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
Emeklerken 4 ayak üstündesiniz onu kast ediyor.

edit: Nartanesini görünce aklıma geldi, fedaykin dahayla yürümeyi tercih ediyor değil mi? Motoru satıp bir quattro almaya niyeti yok yani. :)

Yok ama arabayı satıp motoru yenileyebiliriz :)
*!Motora dokundurtmaz*[signature][hline]Cennette huriler varmış, kara gözlü
İçkinin de oradaymış en güzeli
Desene biz çoktan cennetlik olmuşuz;
Bak bir yanda şarap bir yanda sevgili
Ö.Hayyam

Sosyal ağlarda paylaş

Bebek yürümeye çalışırken iki ayağı üzerinde zorlanıyor,iki tekerlek olayı eski teknoloji ,bebek emeklediği zaman hedefine ulaşabiliyor,dört çekerli quatro sistemi

Birde içimizden biri gidip audi alırsa bu reklam üzerine reklam tam anlamıyla amacına ulaşmış olur...
Sosyal ağlarda paylaş

Diyor ki reklamda ; iki tekerlek yalan, dört tekerle çılgınlar gibi gidiyor velet. Audi Quatro gibi maşallah. Süper olmuş reklam :)[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bilmeyenler olabilir diye söyliyim. quattro nun kelime anlamımı bilmiyorum ama "audi quattro" 4 tekerden çekişli audi anlamına geliyor :D 2 çeker yalan. 4 çeker en babası.

bu arada reklam mükemmel çok hoşuma gitti :D[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 22

---
[b] Mustafa Kemal Atatürk demişki... (Ahh erken gittin Atam)
Sosyal ağlarda paylaş

off ya cok sık espri yapmıslar adamlar onceki quattro reklamı da guzeldi hani su eskimolu olan yaslı dede toruna izleri gosterir ayı der fok der sonra tekerlek izine rastlarlar audi qouttro der cok sık reklam yapıo audi alkıslıyorum[signature][hline]And darkness will cover the light
wrdlln

Sosyal ağlarda paylaş

Bİraz konu audiden sapıcak ama yeni başlık açmak istemedim

walla ben,araba reklamı konusunda bmwnin bebekli reklamının üzerine tanımam.
[spo1=BMW reklamı]Bebek arabasındaki bebek sürekli ağlıyor hemde cıyak cıyak,daha sonra babası arabayı hareket ettirmeye başlıyor,bebek anında susuyor,baba bebek arabasını durdurduğu an tekrar başlıyor ağlamaya,baba tekrar hareket ettirince susuyor,bu şekilde giderken bmw logosu ve "yerinde duramayanlar için" şeklinde benzer bir slogan ve reklam bitiyordu.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...