Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hababam sınıfına bilet yok

Baret_KAmil

Öne çıkan mesajlar

said:
Grom_Hellscream, 12 Ocak 2005 16:57 tarihinde demiş ki:
ya anlamadıgım insanlar önceki hababam sınıfı kötü olmuş diyorlar niye yenisinede gidiyorlar o zaman

Acaba bu sefer bir şeye benziyor mu diye gidiyorlar[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Ben acayip keyif almıştım Hababam Sınıfı: Merhaba filminden. İkincisinden de umarım yeterince keyif alabilirim. (Gerçi Avşar kardeşler filmden direkt soğuttu beni onları görmeye tahammül edemiyorum)[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla son Hababam Sınıfı'nda ağlayasım geldi, bir filme yapılabilecek en büyük saygısızlığı yapmışlar. Kötü oyuncular, kötü espriler, kötü senaryo çok kötü bir filmdi bence. Üzülmüştüm Hababam Sınıfı adına. Şimdi yine aynı vakayla karşı karşıya olduğumuzu düşünüyorum açıkcası.[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Lamerlere Cevap Yok!
Sosyal ağlarda paylaş

İlginçtir bir ben keyif almışım filmden. Ama oyunculuklara kötü derken büyük haksızlık ediyorsunuz. Kadroyu şöyle bir hatırlayın isterseniz:

Zeki Alasya
M. Ali Erbil
Halit Akçatepe
Şafak Sezer
Hülya Koçyiğit
Nehir Erdoğan ...

Bence herbir oyuncu rolünün hakkını başarıyla vermişti, biraz haksız yergi yapıyorsunuz gibime geliyor.[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

nerde o eskı hababaö sınıfı ya 100 kere ısledım guluorum hala...[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:
Fenerbahçeyi tanıyomusunuz biliyomusnuz?
Vieri ise şu cevabı verir;
Galatasaraydamı oynuyor...(Tamamen gerçek)

Learn to Obey before you Command....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 12 Ocak 2005 22:45 tarihinde demiş ki:
Zeki Alasya
M. Ali Erbil
Halit Akçatepe
Şafak Sezer
Hülya Koçyiğit
Nehir Erdoğan ...

M. Ali Erbil'den oldum olası tiksinmişimdir zaten. Hülya Koçyiğit de hayatında sergilediği en kötü oyunculuğu sergiliyor bence filmde. Zeki Alasya'yı ilk yazmışsın, rolünü hatırlamıyorum bile nedense... Nehir Erdoğan ne ki bu arada? Yeni yetme, sırf güzelliğiyle dikkat çeken bir kızımız. O da çok iyi oynamamıştı. Bilmiyorum abi, hepsi birbirinden yapmacık gelmişti bana. Hiç bir doğallığı yoktu. Oysa, gerçek Hababam Sınıfı'nı her akşam TV'de oynasa her akşam izlerim :)[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Lamerlere Cevap Yok!
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında G.O.R.A için de aynı şey dendi "bilet kalmadı kağış kapış gidiyor vallahiiii" diye, hatta gazetelerde televizyonda falan çıktı, gidip Rexx'e sormuştum, her matineye bilet vardı. bence sinema (neden bilemem) keklemiş...
ki hababam katliamından bahsediyoruz, içinde hülya avşar olan, gayet kalitesiz bir seneryolu bir film olacak. reklamı yapılarak şişirilmedi, insanların çoğunun beklentisi aynı, niye kapış kapış gitsin ki biletler??
fragmanda güldüğüm tek sahne tiplerin topluca sigara içerken bulundukları ortamın bir an aydınlanması:d fikir güzel de sigara hep ışık saçar öyle bir mantık hatası var o sahnede
özetle: yalaaaaan[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
A fall into the ditch makes you wiser.
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05

Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 12 Ocak 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
Valla son Hababam Sınıfı'nda ağlayasım geldi, bir filme yapılabilecek en büyük saygısızlığı yapmışlar. Kötü oyuncular, kötü espriler, kötü senaryo çok kötü bir filmdi bence. Üzülmüştüm Hababam Sınıfı adına. Şimdi yine aynı vakayla karşı karşıya olduğumuzu düşünüyorum açıkcası.

eskisinin yerini tutmaz kesinlikle ve kesinlikle
yine dandik olcak herkes huzunle cıkcak bak gorursun demedi deme[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...