Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Corsair 500R kasa (Kargo benden)

karatan

Öne çıkan mesajlar

Üründe en ufak çizik, ezik, vuruk yoktur.
PTT kargo ile yollayacağım. Diğer türlü çok tuzluya geliyor.
280 tl fiyatı.
Sadece orijinal kutusu yok ürünün. Geri kalan her şeyi tam(Kabloları, vidaları vs.)
Ön paneldeki dvd rom kısımlarındaki parçalar filan duruyor. Onları eski haline getirip yollayacağım.

Ek:1 Kasanın altında beyaz lake bir parça var altında tekerlek var ve tekerlekler tahtaya gömülü şekilde duruyor, kasayı yükseltmiyor böylece devrilme ihtimalini de sıfıra indiriyor. Kasayı hareket ettirmek için birebir, çünkü kasa altı rubber olduğundan hareket ettirmek epey güç oluyordu, bu parçayı da marangoza yaptırmıştım. Onu da yollarım.

Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Kasa guzel kasa. Neden satiyorsun?

Sıkıldım işin aslı, custom sıvı soğutma sistemi filan kurdum kendimce ama bir zaman sonra o/c yapmadığımdan filan bıraktım o işleri. Kasayı da bunun için almıştım. Artık bir amacı kalmadı.
Şimdi amacım mini itx sisteme geçmek. O nedenle bunu satıp corsair 250d almak istiyorum.
@esh
Aslında ben de hiç sevmiyorum o parçayı hatta uzun bir süre takmadım bir önceki kasamdan kalmıştı bu da. Ama etrafımdaki kişilere bir veri verecek olduğumda ya da onlardan aldığımda format hep dvd idi. O nedenle mecbur taktık biz de...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...