Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Liverpool - Man. United

Apex

Öne çıkan mesajlar

pallegrino'da oynuyormuş maçta bakalım yeni liverpool nasıl olacak :)[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

man utd. öne geçmiş fakat ben bakkala gitmişdim golü kimin attığını göremedim kim attı ?[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

ilk yarı man utd.'nin 1-0 üstünlüğüyle kapandı.son 10 dakikada baya bastırdı liverpool,eğer golü bulursa çevirebilir maçı.[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

dk 65 brown out :)[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

mant utd. tempoyu iyice düşürdü tüm forvetleri aldı oyundan.[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

man utd. 1-0 aldı maçı.[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

gerrard ın yanına riise de baya geride oynadı maçın başlarından sonra..
luis garcia falan top getirmese atağa çıkamayacaklar
ona rağmen %69 mu ne possession vardı l.pool un

maç boyunca pool topla oynadı, man. kapandı.
az ve öz atakla skoru buldu man. diyeceğim ama o gol tamamen dudek in kazmalığı.

l. pool üstün taraftı diyeceğim de nasıl bir üstünlükse hiçbir işe yaramadı[signature][hline]Fight fire with fire - Ending is near
Fight fire with fire - Bursting with fear
You all shall die!
*bangs*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 16 Ocak 2005 10:37 tarihinde demiş ki:
gerrard ın yanına riise de baya geride oynadı maçın başlarından sonra..
luis garcia falan top getirmese atağa çıkamayacaklar
ona rağmen %69 mu ne possession vardı l.pool un

maç boyunca pool topla oynadı, man. kapandı.
az ve öz atakla skoru buldu man. diyeceğim ama o gol tamamen dudek in kazmalığı.

l. pool üstün taraftı diyeceğim de nasıl bir üstünlükse hiçbir işe yaramadı

Ya Luis Garcia gibi bi kazmayı sırf ispanyol oldugu için oynatıyo.Barosu tek forvet yapmalıydı,Morientes hazır değildi adam apar topar maça çıktı..kaçırdıgı golleri gorduk.Rise ve Gerrard ileri donuk oynasaydı,Barosa güzel toplar cıkarsalardı,M.Utd dagılırdı.
Ha bi de biri W.Brown'a oynadı l.pool,oyundan attırdılar demiş.Nası iş anlamadım,Rise sıyrılıp şut çekicekti,adamın yaptıgı hareketle Rise havada 25 takla attı,browna oynamıslar ha peh...adamın içinde ayılık var..
Sosyal ağlarda paylaş

Iyi de anlamadiginiz bir $ey var ki Gerrard zaten ileriye donuk bir orta saha oyuncusu degil. En buyuk ozellikleri pres gucu, ikili mucadelelere girmesi vb. Eger Gerrard ve Riise defansif yonlerini kullanmasalardi Riise'nin kanadindan C. Ronaldo, ortadan da Scholes ile cok tehlikeli olabilirdi MAN UTD.[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo...

Sosyal ağlarda paylaş

luis garcia kazma ? yapma yaw.gerrad ve riise geriye dönük oynadığında tek pozisyon yaratabilen futbolcuydu liverpoolda.ayrıca o maçta gerrard dan bile fazla pozisyon yarattığını söyleyebiliriz.

o maçta biri kazmalık ettiyse barostur bence.ne zaman topu asla başlıyor sürmeye.tamam sür de kaleye doğru sürersin, auta doğru değil.orta da yapamadı, pas da veremedi bir türlü o topu çizgiye sürdüğü pozisyonlarda.

brown kötü oynadı, liverpool u tutabilmek için çok kart çıktı o maçta.brown da çok süper bi adam sayılmaz, girdi riise nin ayağa bodoslama.. aldı ikinci sarıyı.

scolds ü tutmalarına gerek yoktu çünkü scolds zaten çok geride oynuyordu.kestiği topun haddi hesabı yok iyi iş yaptı geride.

ronaldo ile rooney değişmeli oynuyorlardı, riise rooneyi fizik avanatajıyla tuttu ama riise geriye dönünce liverpool un sol kanat durdu.ronaldo yu da özellikle maçın sonlarında tutamadı liverpool zaten.hatta rooneyin attığı golde bile topu oraya taşıyan ronaldo.

ben sonuca bakarım: gerrard geride etkili olmadı.scolds ve riise oldu.gerrard gibi bir adamın hücuma katkıda bulunmamış olması da liverpool için çok büyük bir eksiklik.[signature][hline]FF
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 18 Ocak 2005 12:35 tarihinde demiş ki:
Iyi de anlamadiginiz bir $ey var ki Gerrard zaten ileriye donuk bir orta saha oyuncusu degil. En buyuk ozellikleri pres gucu, ikili mucadelelere girmesi vb. Eger Gerrard ve Riise defansif yonlerini kullanmasalardi Riise'nin kanadindan C. Ronaldo, ortadan da Scholes ile cok tehlikeli olabilirdi MAN UTD.

Rise geride oynayamıyor.ROnaldoyu da tutamadı zaten...Gerrard olmadan gol atamaz o takım...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 18 Ocak 2005 12:58 tarihinde demiş ki:
luis garcia kazma ? yapma yaw.gerrad ve riise geriye dönük oynadığında tek pozisyon yaratabilen futbolcuydu liverpoolda.ayrıca o maçta gerrard dan bile fazla pozisyon yarattığını söyleyebiliriz.

o maçta biri kazmalık ettiyse barostur bence.ne zaman topu asla başlıyor sürmeye.tamam sür de kaleye doğru sürersin, auta doğru değil.orta da yapamadı, pas da veremedi bir türlü o topu çizgiye sürdüğü pozisyonlarda.

brown kötü oynadı, liverpool u tutabilmek için çok kart çıktı o maçta.brown da çok süper bi adam sayılmaz, girdi riise nin ayağa bodoslama.. aldı ikinci sarıyı.

scolds ü tutmalarına gerek yoktu çünkü scolds zaten çok geride oynuyordu.kestiği topun haddi hesabı yok iyi iş yaptı geride.

ronaldo ile rooney değişmeli oynuyorlardı, riise rooneyi fizik avanatajıyla tuttu ama riise geriye dönünce liverpool un sol kanat durdu.ronaldo yu da özellikle maçın sonlarında tutamadı liverpool zaten.hatta rooneyin attığı golde bile topu oraya taşıyan ronaldo.

ben sonuca bakarım: gerrard geride etkili olmadı.scolds ve riise oldu.gerrard gibi bir adamın hücuma katkıda bulunmamış olması da liverpool için çok büyük bir eksiklik.

Luis Garcia pozisyona giriyo da napıyo,çok şahsi kaleye çekiyo 1 kere pas verdigine gormedım...Cektigi topun kaleyi tuttugunu da gormedim...Manchester defans yaptı liverpool atamayınca onlar attı.Durum bu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...