Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsl ve kablolar kaç kb indiriyor

kturumtay

Öne çıkan mesajlar

yaklasik 3 yildir kablo kullaniyorum..normalde sözlesme geregi bizim 64 k idi en baslarda ama neden sonra birden 128 k ya yöneliverdi..su an en fazla 14-15 i görüyorum ki normalde 10-11 ile çekiyorum.. kisaca bu cable hem fazla para aliyor hem de 128 diyerek 64 gibi çekmeni zorunlu kiliyor..hizmet açisindan tabi dsl gibi sorun yok bunda, zippirt kesilme derdi yok ayda 1-2 kere gidiyor net , onun disinda iyi..bi de lawuklar (ultra net) 2-3 ayda bir hizmet bakim bedeli diye bi kagit gönderiliyor 20 milyon tutarinda, ona gicik oluyorum!!
ben de bu dsl ucuzlayinca geçmeyi düsünmedim degil ama alan arkadaslar fazla memnun degil gibi, tamam 256 dsl 20-25 çekiyor da gün içinde baya fazla kesilme oluyormus, sabit baglanti olmuyor pek; kablo da böyle bir sorun olmuyor genellikle.. kablonun ucuzlamasini bekliyoruz simdilik =))
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Benfagor, 19 Ocak 2005 11:48 tarihinde demiş ki:... gün içinde baya fazla kesilme oluyormus...

Yok oyle birsey yaw Varsa bile bulundugun bolege ozel birseydir Hazirandan beri adsl kullanıyorum 128 ile basladım 256 yaptılar (neredeyse haber cıkar cıkmaz) o gunden beri sadece TR genelinde olan problemlerde kesildi baglantım o da yurt dısı falan... 25 30 arası rahat indiriyorum Gerci DAP 31 32 diyo ama fıss tabi o :P[signature][hline]...::Çekip Gidicem Buralardan::...
Sosyal ağlarda paylaş

512 kb adsl kullaniordum su haftaya kadar gayet guzel 70 ile dll gordum die bilirim fakat 1 haftadir hep 3-5 kb ile dll edebeilorum cildirmak uzereyim ama telefon borcundan dolayi kapali sadece adsl destegi acik parayi vermediim icinmi yavaslattilar acaba cunku direk kesseler bu kadar cinnet gecirmezdim ya ne bicim is biri bi aciklama yapsin benimde hızım bu aralar cok dusuk desin bari ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kturumtay, 19 Ocak 2005 13:11 tarihinde demiş ki:
bi arada kablonet han1 128k olacak t1 suan 128k mi suan 128k sa 256k kaç parad1r?? 64k sa 128k kaç parad1r

walla benim sözde 128 k ama nedense 64 k görevi görüyor..
modemi açip içini mi silmek lazim acaba toz mu kaçti? =)))
Sosyal ağlarda paylaş

sırf downloada bırakıyorum adsl 256 ile 28 civarı indiriyor en yüksek bant genişliğinde (windows ayarlarından kotayı kapatarak) kafasına eserse, türkiye sunucusuysa 30la falan indiriyor 5 mb lık dosyayı 2 dk 40 sn de çektim hesapla artık[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -DoruK- tarafından 20 Ocak 2005 00:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...