Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık peugeot yol bisikleti

Drall

Öne çıkan mesajlar

Bisikleti sürdüm ettim falan ama baktım ki bana bile büyük, ben öbür bisikletimi toplama çabama devam edicem. Bodrumunuzda yatan 48-50 cm kadrolu yol bisikletiyle takas olabilir, atmış santim bu mübareğin kadro çünkü

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-peugeot-hle-mangalloy-yol-bisikleti-klasik-made-in-france-200856285/detay/

Ve tabi ki paticiğe özel indirim, tanıdığım patilere özel daha da indirim. Boyunuz 180den az ise tavsiye etmiyorum über uzun bacaklı değilseniz, ben 176yım bana büyük geldi. Taksime gelirseniz bi tur binip öyle alabilirsiniz. Yolda inanılmaz akıyor meret, şaşırtıcı düzeyde hafif. Bir takım paslanmaları mevcut gövdesinde, ama aldığım adam orjinalliğini bozmamak için boyamamış. Çok derin de değil zaten paslanmalar. Daha detaylı foto isteyen olursa çeker koyarım haftasonu bi ara

Edit: büyük gelişi şöyle ki sürerken rahat sürüyorum, ama dur kalklarda parmak ucum basıyo düz durunca, tam basabilmek için deviriyorum velespiti hafiften

Edit2: forumun adı paticik olduğu için bisiklet pembe. Ama ben ki hayatımda pembe tişört giymedim, bunun pembesini çok sevdim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Tian jin - Flying pigeon marka 52 kadro bi bisikletle takas teklif etti bi eleman, takasa girsem mi. Ama hatuna 52 de büyük gelebilir gibi, gerçi 52 benim ölçüm 48-49 onun, ama benim diğer bisiklet de 57 yani ben onu sürceksem o da bunu sürebilir aslında sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...