Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonsuz ve Karanlık

Villians

Öne çıkan mesajlar

Bizim yaptığımız sadece katlanmak. Özürlük denen her şeye katlanmak. Bunun bir sözden ibaret olduğunu bildiğimiz halde katlanıyoruz. Peki kendimize hiç sorduk mu neden katlanıyoruz diye ? Sormadık, eğer sorsaydıkta etraftaki kıç yalalyıcılar tarafından bastırıldık veya mafya tarafından öldürüldük. Ülke bir bütündür ve özgürlük onun özüdür deniliyor ama bunu kimse hareketleri ile kanıtlamıyor. Bebek katilleri etrafta dolaşıyor, hortumcular paraları çalarak bizim özgürlüğümüzü kısıtlıyor...[signature][hline][b]Msn : [email protected]
Sözlükte Bellow
Final Fantasy XI bölümümüz olsun
Anime Download Sitesi
Bellow Nasıl Biri ?[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Yokmuş gibi davranamazdım,karşımda duruyordu.Oysaki ben onu uzun zaman önce yok etmiştim kendi içimde.Nasıl olurda şimdi karşıma çıkardı.Onca şey,onca kayıp.Hayır onlar asla bilemediler.
Anlatmak istedim ama dinlemediler.Hep çocuça şeyler söylüyordum onlara göre.Kabul etmediler.
Şimdi ise benim yetişkin birisi olduğumla ilgili gelip karşımda kelimeler kullanıyor
İnanmalımıyım tüm bunlara
Büyümüştüm ama çocukluğumu unutucak kadar değil.Hep içimdeydi.Büyüsemde içimde ki o parça hep bana ait olucak diyordum kendi kendime
Sadece benim gibi davrandığım hayalet...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...