Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uzay mühendisliği

Bonus

Öne çıkan mesajlar

türkiye'de kalırsan sanırım tubıtakta çalışabılırsın o da bılımsel araştırmalarda bulunursun. -eğer isteğin varsa-

Nasaya gırmek kolay olmasa gerek.Ama Türkiye'de kalıp matematık ogretmenı olanıda duydum[signature][hline]Trust the dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

üs kurmak da ilginç tabi ama öyle hadi kuralım diyince kurulmaz herhalde izmir'de uzay üssü var ztn galiba.hiç olmadı oraya gezmeye gelen cocukları gezdiririm .p ama florida uzay üssünde temizlikçi bile olsam yeter bana.. yeri yeter bir kere.[signature][hline]MKC
İLYAS

bonus:zlorwf sen misin?
Zlorwf:senim(Soldat oynarken)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephinx, 16 Ocak 2005 17:34 tarihinde demiş ki:
türkiye'de kalırsan sanırım tubıtakta çalışabılırsın o da bılımsel araştırmalarda bulunursun. -eğer isteğin varsa-

Nasaya gırmek kolay olmasa gerek.Ama Türkiye'de kalıp matematık ogretmenı olanıda duydum

ben o adamı tanıyorum galiba ... benim lise hocam da bööleydi.. adı ne senin tanığın kişinin ? yoksa Ruhi Üredi mi?[signature][hline]Don't be afraid of dark, be afraid of what it hides.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence geleceğini daha iyi planlaman lazım, US'de eğitime devam etme şansın yoksa, 1 sene otur kas daha iyi bir üni'ye gir ama yok US'de master yapabilirim diyorsan burada uzay mühendisliği oku ama sonra ilgili bir bölüme US'e master ve doktora için git o sırada part time olarak bir iş bul kendine ve iyi bir mühendis olmaya çalış NASA o kadar da uzak değil NASA da çalışan türk'ler var.. hayal değil yani..[signature][hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA
There is no darkness, only ignorance..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 18 Ocak 2005 10:42 tarihinde demiş ki:
ABD ye gidecek olsan dahi burada okuduğun üniversitenin geçerli sayılmaması durumu var o yüzden kırıkkale üniversitesinde okuyup harward da master yaparım fln gibi düşüncelere kapılma :p

İTÜ'de geçersiz sayılmaz herhalde tek İTÜ'de var ztn bildiğim kadarıyla[signature][hline]MKC
İLYAS

bonus:zlorwf sen misin?
Zlorwf:senim(Soldat oynarken)
Sosyal ağlarda paylaş

ciddi olarak "uzay mühendisi olacam benn" diye yanıp tutuşmuyorsan, akademik kariyere uygun karakter yapısı ve saglam sinirlere sahip degilsen, hayatının tek amacı galaksilerin 10milyon ışık yılı sonra nasıl çarpışacaklarını, çarpıştıklarında ne olacaklarını merak etmek degilse, maddi imkanın çok geniş ve işlerde hiç iş bulmadan da takılırım ben diyemiyorsan gitmeyi aklından bile geçirme.

bu tür "uç" meslek dallarında Türkiye'de çok limitli iş bulma imkanın olur, daha çok mezun olduktan sonra egitimci olarak iş bulabilirsin.

hayatımı XXX olayına adamam lazım şeklinde düşünmüyorsanız, ilerde mutlu olabilecegiz ve iş bulma imkanının geniş oldugu sektörleri düşünmelisiniz. Bunlar makine mühendisliği, bilgisayar müh, tavsiye edebileceğim 2 bölümdür, bunlardan mezun olup kendinizide geliştirseniz hem yurtiçi, hemde yurtdışı iş imkanınız diger mesleklere göre daha fazladır.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Web Site(ler)mizin Tarihçesi

[Bu mesaj karakedi tarafından 19 Ocak 2005 11:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...