Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl yi bırakıp kabloya geçmeyi düşünüyorum...

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

Yeter bıktım artık bu adsl den.Onun için kabloya geçmeyi düşünüyorum

sanırım 37 milyon bağlantı
49 milyon da aylık vereceğim 256 k için doğru mu ??

inter aktif in sitesinde 1 yıllık sözleşme yapana modem 10 dolar gibisinden bişey yazıyor doğru mu ??

Ayrıca adsl sözleşmesinde 1 yıllık hede höt yazıyor.1 yıldan önce kapattıramazmıyım ben bunu ??

şimdiden teşekkürler =)[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir...
Galeri
Sosyal ağlarda paylaş

nerde oturduguna bagli 256knin ayligi, ultra tv 15ytl servis ucreti aliyor her baglanti hizi icin, ama mesela kablonet 256 icin 25ytl aliyor.
istanbuldaysan falan 49+15 odeyeceksin.

iyi bi karar vermissin, dogru yolu bulmussun.

/edik:1 yillik sozlesme yaparsan modemi cok ucuza veriyorlar evet, ama kapattiramiyorsun 1 yil boyunca.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage

[Bu mesaj thanatos tarafından 18 Ocak 2005 13:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence adsl daha iyi şuanda sorun var sanırım arkadaş kablo 128k 16kb indiriyor ama normalde adsl 26kb indiriyormuş bence hiç uğraşma 10kb fark koyuyor[signature][hline]Chemical, 08 Aralık 2004 16:26 tarihinde demiş ki:
çok sular akmıyor ama görüntü sulu sulu parladı zaten gözler pikaçu gibi oldum lan
Sosyal ağlarda paylaş

En büyük nedeni bir aydır sürekli aramama rağmen hala sorunumu nasıl çözeceğim açıklanmadı.Data sistemi bozuk dediler.Kontrol ettirdim.Daha iyi olamazmış...15 dakika içinde bilgilendirileceksiniz diyorlar 2 gün sonra ben aramak sorunda kalıyorum.Artık uyuz oldum.Kötü pinglerde cabası.En azından 50 milyon ödeyip eziyet çekeceğime 65 öderim rahat ederim (umarım :hmm:)[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir...
Galeri
Sosyal ağlarda paylaş

bende derimki acele etme biraz daha sabret nasil olsa duzelecek butun aksakliklar sonucta adsl daha yeni yeni oturuyo tr de. ilerisi icin bence daha iyi.(ilerisi dedigim bu sene icin yani)[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...