Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

~Uyarı Ödülleri~

yosun

Öne çıkan mesajlar

Michigan anti-lawsuit group her yıl ürünler üzerindeki uyarılara ödül veriyo...

Bu yılın birincisi tuvelet fırçası üzerindeki;
"DO NOT USE FOR PERSONAL HYGIENE" yazısı...

Tüm ödüller ve uyarılar için tıklayın, gerçekten çok komikleri var...[signature][hline]Streea the Mincer
Reany the Necro
Froc the Merc
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gabe_Logan, 18 Ocak 2005 19:26 tarihinde demiş ki:
o uyarıyı yazan insanları güldürmek için yazmıştır. ciddi ciddi oturup, düşünüp yazmamıştır bence.

blender'da iyiymiş..

Adamların (ödül verenlerin) amacı zaten böyle en geyiklerini bulmak, ama uyarılar gerçek ürünlerin üzerinde olanlar..[signature][hline]Streea the Mincer
Reany the Necro
Froc the Merc
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

Forum Kurallarını ve Başlıkla ilgili açılmış tüm topicleri okudum bu tip bişey görmedim

Ayrıca bence bu tip uyarı yapmak yanlış ve yerinde diil;
-Mesela küfür ediyo yada şu veya bu şekilde yasak bişey yapıyo olurum uyarırsınız ama yaptığım şey yasak değil
-Onu geçtim uyarıcaksanız, özel mesaj atarsınız; işte şöyle şöyle yapıyosun ama yapmamalısın diye... Açılmış bi topicin konusunu saptırmaya gerek yok
-Yok herkeŞ görsün örensin diyosanız, yeni topic açarsınız; işte "başlıklarda ~, -, hede, hödö, kullanmayın" diye[signature][hline]Streea the Mincer
Reany the Necro
Froc the Merc
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Goering, 18 Ocak 2005 22:35 tarihinde demiş ki:
keşke "nasıl ukala olunmaz" gibi bir rehber yazsalar da hepimiz rahat etsek ?

Bunu bana yönelik yazdıysan, bence bidaha oku yazılanları çünkü resmi bi şekilde " "~" gibi işaretler koyarsan belki şu anda önemsiz gözüküo ama millet abartır" demek var, bide ~ koyman gereksizdi diye topici alakasız (şekil 1a) bi yere çekmek var

Lütfen bundan sonra ki görüşlerinizi ÖM ile atın, çünkü buraya cvp yazıcak kişilerin %90'ının sadece post kasmak yada fizban (yada herhangi rankli biride olabilirdi) yavşamak için atıcaını biliyorum...[signature][hline]Streea the Mincer
Reany the Necro
Froc the Merc
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...