Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En kaliteli Gerilim filmi

Horrible

Öne çıkan mesajlar

said:
screamer, 17 Ocak 2005 18:20 tarihinde demiş ki:
"O" nun kitabı filminden daha korkutucu

Kesinlikle. Sonu fason gelmişti onun haricinde feci bir kitaptır kendisi, filmi halt etmiş yanında
Ama idare eder bi film[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

ewet ben o filmini okumadım izledim,bi arkadaşım okumuş süper falan diodu aldım izledim bide korkutucu olsun diye gece 1de başladım 4 te yattım ama uyuyacaktım bi ara ya çok komedi gelmişti bide çekimler roller falan iğrençti...Adamlar kameraya bakodu fln bi ara saçmalamışlar filmde ama arkadaşım kitabını okumuş işte anlata anlata bitiremiodu :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben İngiltere'de şans eseri bi korku / gerilim filmi bulmuştum

Bir kardanadam milleti öldürüyor, kadınlara falan tecavüz ediyordu. Ya bi adını bulsam da tekrar izlesem. Hele o havucunu malum bölgesine takıp tecavüz ettiği sahnede nefes alamadım bir süre ve bu korku filmiydi =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dragonfire, 17 Ocak 2005 18:14 tarihinde demiş ki:
hayvan mezarligi.
birde "o" vardir. S.King romanlarinin bazilar bole ba$arili olabiliyor. Tabi kitaplari cok cok daha iyidir.
Gerci o $imdilerde cok germeyebilir ben ilk cocuklugumda izlemi$tim ve yakin zamanda tekrar izlemek icin aldigimda aslinda okadarda iyi olmadigini anladim. Buna ragmen filmi diken ustundeymi$cesine izlemi$tim tabi bunun sebebi hep $Im korkacam beklentisi icersinideki pskolojiydi.

+1,çok severim bende S.King'i[signature][hline]R+
Sosyal ağlarda paylaş

bende çok severimde tüm kitapları güzel olmuo bazıları güzel oluo...Mesela ben ceset diye bi kitabını okudum çok sıkıldım.Yarısında bıraktım belki devam etsem ilginç olabilirdi ama kitap ilk 50-60 sayfasında sarmayınca bayaa sıkıldım :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Horrible, 17 Ocak 2005 18:52 tarihinde demiş ki:
bende çok severimde tüm kitapları güzel olmuo bazıları güzel oluo...Mesela ben ceset diye bi kitabını okudum çok sıkıldım.Yarısında bıraktım belki devam etsem ilginç olabilirdi ama kitap ilk 50-60 sayfasında sarmayınca bayaa sıkıldım :)

"O" yu oku, Karanlık Öyküler'i oku, Kemik Torbası'nı oku, Hayvan Mezarlığı'nı oku, Kara Kule serisini bir de tabi.

İlk Karanlık Öyküler ile başladım S. King okumaya ve kısa kısa öykülerden oluşan, bence harika bir kitap. O saydıklarımı ve Buick 8 i okudum ama Buick iğreçti cidden. Bazı kitaplarını da hiç beğenmiyorum, ama onları beğenen de çıkıyordur.

Bir de, S. King kitapları gerçekten film yapılması zor kitaplar.[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Horrible, 17 Ocak 2005 18:52 tarihinde demiş ki:
bende çok severimde tüm kitapları güzel olmuo bazıları güzel oluo...Mesela ben ceset diye bi kitabını okudum çok sıkıldım.Yarısında bıraktım belki devam etsem ilginç olabilirdi ama kitap ilk 50-60 sayfasında sarmayınca bayaa sıkıldım :)

Evet devam etsen kitaplarina cok eglenceli ve gerici oluyor. O adamin genel tarzi oyle once bir bayma-ali$tirma devresi yaratiyor kitapta. Sonra sabredebilenlere gerilimi ve heyecani tattiriyor. Kitaplar tabiki cogu zaman daha gerici olabiliyor. Ama iyi filmleride mevcut tabi. "O" da cocukken altima yaptim desem yeridir yani. Ama i$te $imdi makyajli komedy niyetine seyret. Hatta oldukca guleceginiz sahneleri var. eskiden korku filmlerinin sayisida cok fazlaydi. Mesela Nosferatu var ilk vampir ve korku filmi ama $u an izlesem hic etkilenmem herhalde. Sonra ku$lar vardi gecenlerde yine rastgelmi$tim tv de boyle filmin ku$lar oldugunu anladigim vakit ensemden bir urperti gecti gitti.
Dedgigim gibi artik eskisi kadar korku filmi yok ne bilim bi Omen serisi vardi bi House serisi vardi. Ama hepsi cocukluguma ait filmler. Bizde psikopatmiymi$iz neymi$iz uyuuamiyacagimizi bile bile izlerdik :)[signature][hline]"what is locked can be opened; what is hidden can be found; what is yours will be mine."
Sosyal ağlarda paylaş

Psycho'yu izledim dün...Harbi güzel film ama ne bilem bazı sahseneler komediydi yaç.MEsela kadın gelio kızı öldürüo fln kızdan kan akmıo o kdr sahte yapmışlar ki :) Ama konusu çok güzeldi :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Asmalı Konak var psikolojik gerilim =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

son zamanlarda izledigim en iyi gerilim garez =) hele o sesler pöf diyorum[signature][hline]Time for lust time for lie
Time to kiss your life goodbye
Send me money send me green
Heaven you will meet
Make a contributiona nd you'll get the better seat
Bow to leper messiah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Doo_m, 18 Ocak 2005 22:42 tarihinde demiş ki:
gelinim olur musun semra hanm

hahah evet =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...