Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olm bi bakar mısın diyip para istemek

atesbenicagiriyo

Öne çıkan mesajlar

senko said:

mantıklı aslında ya
bi 5lt'lik su almak için markete gidiyorsun 150tl harcayip çıkıyorsun zaten
bilim kanserden önce şu konuya el atsın, nası oluyor diye.

Tam olarak bunu yaşadım geçen gün. Yollar açılınca arabayı çıkartıp Migros'a gittim su alayım diye (damacana getirenler kar yüzünden 2 günde falan getiriyor suyu lel), 147 lira ödedim. 6'lı şarap kadehi, 4'lü kırmızı kalem, sarımsaklı mayonez falan almışım; evde geldim kendime.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Lithran said:

Çok dilenen adam gördüm de ,şu taksimde emo tiplerle yanına gelip, abi bir sigara verirmisin yada 1 tl diyen kadar façası zengin kendi hint fakiri adamlar görmedim.Yanlarındada ilik gibi ergen kızlar oluyor .Ağızlarına çakı çakı veresim geliyor, dünyadan elini çekmiş sanki pesefenkler umurlarında değil dilenmek amg

ağızlarına çakmak isteme sebebin şu bold kısım olabilir mi lasjdlskaj

Onlar sigara 1 tl isteyince birşey olmuyorsa ,hakkımı kullanıp al şu 100 kaadı beyaz tavşanı takip et diyecem ama birgün iliklere omg
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

ilk defa kendi evime çıktığım zaman, "3 5 şey olsun dolapta" diye girdim, her biri 1 2 3 tl fln olan ürünler aldım. kasaya gelirken de "hehe vay be 60 70 lira verices herhal" dediydim. kasiyer 290 tl diyince yaşadığım şok süperdi evet

kipanın 1 2 3tl günlerine bulaşma sen hiç o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

istanbul'da metroda başıma geldi iki sefer. böyle mağrur bir şekilde yanına yaklaşıp mırıldanmaya başlıyor adam. amca bana mı konuşuyor diye kulak kabartıyorum dikkati çekince başlıyor anlatmaya 'görüyo musun cepte bi elli lira vardı düşürmüşüz onu da. napıcam bilmiyorum... aksilik işte...'. tabi vermedim para.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...