Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Badge tablosu

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Bulduğum veya sizin bulduğunuz her sitede vil. gruplarının resist/vuln tablosunu arıyorum ama yok yok yok...

hep zaten bildiğimiz gruplar var...

Evet zaten biliyoruz. Cot enerji vuln, lethal resisti yüksek. Carnilerin çok ciddi lethal vuln. Clock,5th,lost v.b. zaten malum.ee? peki diğerleri?

Bulan olursa çok sevineceğim.[

edit: belki zaten bilinenleri bilmeyenler vardır ben bildiklerimi listeleyim..

COT: uçanların hepsi smashing/lethal resist, energy/psi vuln
Ateş çıkartanlar(behemot v.b.) fire resist, cold vuln

Clock: Hepsi lethal resist, kalan hemen hemen herşeye vuln. Claws ve AR herolar sıkıntı çeker.

Carnies: Hepsi CİDDİ şekilde lethal vuln, psionik resist. Full auto basan AR Blaster kalabalık grupları kolayca yok eder.

Hydra: Melee heroların başbelası. Yüksek smashing resistance, bazı modellerinde lethal vuln.

Freak: CİDDİ enerji vuln. Enerji blasterları çok kıskanırdık terra voltada. Cold resistleri var.

Birde tsoo'nun vuln.u yok onu biliyorum. Rikti, dev earth ve creyi çok merak ediyorum.

HAYDİ BİLDİKLERİMİZİ PAYLAŞALIM. eğer herkes toparlar getirirse eminim liderimiz, bir tanemiz, keyzarımız üşenmez onları tablo yapar buraya koyar ;)

Hatta kimbilir düzgün bir tablonun olduğu web sayfası bilen vardır.

signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L40
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L33
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L16

[Bu mesaj sostizm tarafından 12 Ocak 2005 11:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Araştırmaların için çok saol Helcaraxe.

"CoH Hakkında Bulabileceklerinizin Toplu Listesi" bölümüne link olarak ekledim.[signature][hline]City Of Heroes...
Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper LvL 50/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender LvL 32 Keizar: Warshade-LvL ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...