Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Aramaya İnanmak" lafını biraz abartıyoruz artık bence.

Reumer

Öne çıkan mesajlar

insanlara başlık koyma konusunda eğitim verilmeli.

hep lise edebiyatçılarının suçu bu. yok etkili başlık yok şu yok bu. insanlar konuyla alakasız başlıklar koyuyor sonuçta hehe

yardımmmmmmmmm adlı bir konu başlığı rezalet mesela ben açıkçası bu tür başlıklara bakmıyorum siz de bakmazsanız eninde sonunda düzgün şekilde başlık atmak zorunda kalacak

aramada da bulamıyorsanız açın gitsin yahu. 2 kişi gelip bıdı bıdı edecek kendi açtığı başlığın linkini verecek inanılmaz aptal başlığı. modlar herhangi bir sakınca görürse zaten kilitler gerekli uyarıyı yapar. ha yanlış açsanız bile bunda utanılacak birşey yok ki. bazılarının sıkılıp trip koyması önemli değil

tabi bunlar aramada bulunamayan başlıklar için. yoksa aramada açılan topicle aynı başlıkta şeler doluysa o topici açan kişi cehennemde yanacaktır :P
Sosyal ağlarda paylaş

aramaya inanmak lafi cogu insanin agzina lacka oldu biri hata yapinca sanki cinayet islemis gibi aramaya inanin lan dercesine mesajlar atilmaya baslandi artik. Sonucta burasi bir forum burda onbinlerce uye var ve ayni konulu topiclerin acilmasi kacinilmaz aslinda normalide budur eski kullanicilar mesela favori filminzi konusunu tartismis gecmis ama yeni kullanicilar arasinda boyle birsey olmamistir fi tarihinden kalma konu uplanicagina yenisi acilabilir . benim en rahatsiz oldugum konu sadece girip www.ebaumsworld.com da ne kadar oyun varsa ard arda yayinlamak ha tamam bi oyun bulmussunuzdur paylasirsiniz onuda aratirsiniz ama onuda bulamk cok zor bir insan oyunun adini yazarken biride bilmem ne yapmaca oyunu diye yaziyor ama giripte butun ebaumsworldu buraya tasiyan insanlar var oda ayri neyse bence biraz degil asiri abartildi kullanilmicak yerlerde kullaniliyor dikkat ediniz[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

aramaya inanmak benimde kendi yetkili olduığum forumlarda kullandığım bir kavram..
ancak hiç bir zaman aramaya inanmak tekk başına yürütülecek iş değil..yanında bir adet bilinçli olarak başlık seçen kullanıcı modeli gerekiyor..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
I'm not fat!I'm big-boned..(obeLix)
Üstüne Şehir Örten Şehir
www.heavymetaltr.com/forum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...