Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Köksal "Just Set Me Free"

Predator

Öne çıkan mesajlar

Cem Köksalın bilen bilir. İlk Set Me Free albümüyle çıktı sonra bağlı olduğu müzik şirketi falan battı bişiler oldu. Şimdi Cem Köksal abimiz "Just Set Me Free" diye Hamer müzik altında bi albüm çıkarmış. Albüm içindeki şarkıları set me freedekilerin aynısı bi farkı yok. Tek fark Cem Köksalın ilk Türkçe şarkısı olan "Kalbim Bomboş"

Cd olarak alırsanız Winding Road ve Kalbim Bomboş un video klipleri mevcut cd de. Ayrıca Cem Köksal'ın imzalı penası çıkıyo ki penayı denedim oldukça güzel sert bi pena kullanışlı geldi bana.(Jazz III kullanıyom aynısı gibi biraz büyük sadece)

Tavsiye ederim "Kalbim Bomboş" ta oldukça hoşuma gitti.[signature][hline]-Mumya lazımmıydı abi ?
-Yok sağol bilader
Sosyal ağlarda paylaş

sony veya universal den cıkmıstı galiba o
ya onlarla bir anlasmazlık olmustu ya da onlardan biri türkiye departmanını kapatmaya karar verdi die hatırlıorum ben

albüm güzel, cem köksal da sağlam...[signature][hline]Emaleth, 12 Ocak 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
where is hareket, there is bereket paticiklerim.

Cthulhu_, 05 Aralık 2004 20:57 tarihinde demiş ki:
12 yaşımdan beri sertleşmeye başladım hala da sertleşiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tarist_Windveil, 18 Ocak 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
Cem Kök(Malmsteen)sal hehe

az kalsın ben patlıyodum vallahi daha fazla içimde tutamicaktım klibi bile malmsteen özentisi.[signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...