Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kedim pislik mi?

Shean

Öne çıkan mesajlar

Shean said:

ekstra not: tartışma bitsin istiyorum ama sürekli yazıyorsunuz artık arkadaşlar. insanı sinir ediyorsunuz ve uykumu kaçırıyorsunuz. kankacı olarak toplanmışsınız burada. bir taneniz kızla fotoğraf çektirirken elini omzuna atamayan bir adam-ki şu an o kızın peşinde meriçlik yapıyor- diğerlerini bilmiyorum ama onlarında kankacı-meriçten farkı yok.

lan tatlıya bağladık senle ama benim video boka gitti sdfdsfds.
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

ekstra not: tartışma bitsin istiyorum ama sürekli yazıyorsunuz artık arkadaşlar. insanı sinir ediyorsunuz ve uykumu kaçırıyorsunuz. kankacı olarak toplanmışsınız burada. bir taneniz kızla fotoğraf çektirirken elini omzuna atamayan bir adam-ki şu an o kızın peşinde meriçlik yapıyor- diğerlerini bilmiyorum ama onlarında kankacı-meriçten farkı yok.

Yhaaa şapşik. O gece sen de mi oradaydın acaba da dönen muhabbeti biliyorsun? Meriçlik yapıyormuş. Rıdvan'ı da beni de çok iyi tanıyor galiba da dönen muhabbete yorum yapmış bir de. Hınzır.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

ivy ben gıcık oldum sana. hemen hayvanlar konusunda bir şey yapıp da yahu öyle değil aslında diyip toparlamaya çalışanlara böyle berserk açılması çok itici. adam belli ki öyle demek istememiş. hala daha cadı avı yapmaya çalışmaya ne gerek var. xaenin de çok yapıyor aynı şeyi. yapmayın.

takılınan nokta kediye ''pislik'' ya da ''şıllık'' demesi değil, kediyi sokağa atmak istemesi. Laraken'in de dediği gibi, tanımadığımız bir insanın bu söylediğini -eğer öyle ise- şaka yollu söylediğini bilemeyiz. dikkat edilirse benim tepkim, ilk mesajından sonra değil, kediyi atacağını söylediği mesajından sonra idi.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

Shean said:

ya allahtan düzgün böyle anlatınca anlayan biri çıktı. teşekkür ederim dostum anlayışın için. abi o videodaki aynısını yapıyor yeni izledim. xdfpgj peşinde koşturtup, fırlatıp, geri getirtiyorum. ben yoksam mama kabına koyuyor pislik ya. sfddsjfk

ayrıca, neredeydiniz ki açar mısınız o muhabbeti ivy? ben forumda gördüğüm fotoğraftan ve şu an bu konuda senin trollediğin-saçmaladığın bir konuya gelip, ne pahasına olursa olsun senin arkanı pohpohlayan bir adamdan bahsediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

Laraken said:

Shean said:

ya allahtan düzgün böyle anlatınca anlayan biri çıktı. teşekkür ederim dostum anlayışın için. abi o videodaki aynısını yapıyor yeni izledim. xdfpgj peşinde koşturtup, fırlatıp, geri getirtiyorum. ben yoksam mama kabına koyuyor pislik ya. sfddsjfk

ayrıca, neredeydiniz ki açar mısınız o muhabbeti ivy? ben forumda gördüğüm fotoğraftan ve şu an bu konuda senin trollediğin-saçmaladığın bir konuya gelip, ne pahasına olursa olsun senin arkanı pohpohlayan bir adamdan bahsediyorum.

La Puerta'da idik. Gel bekleriz.

Ben nerde trolledim yahu? Senin yanlış bildiğin bir imla kuralını düzelttim. Kedine şıllık ve pislik diyebilirmişsin. Ben de, sen kediyi atacağını söylediğin için, pislik senmişsin dedim. Ben de kedi atacağım yazayım, bana da pislik deyin.

Gıcıklık yapmıyorum. Türkçe bilmemekle suçlamışsın, ben de bir yanlışı düzeltmek istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ashes2ashes said:

Odaya kitlenmesine bi tek ben mi tKildim simdi

abi anlamıyorsun galiba yav. bak, kedi kızgınlık döneminde. ailemle yaşıyorum. kediyi odamdan dışarı çıkardığımda banyo, salon, yatak odaları heryeri gezip uzun uzun maouvluyor. odaya kitliyorum çünkü çocukluğunda odadan dışarı çıkarmadım kediyi. 2-3 aydan sonra çıkardım. o zamana kadar kedi ne kadar bağırırsa bağırsın uyanmama kabiliyeti kazandım. alıyorum odama, ne ben uyanıyorum ne aile üyeleri. anladın mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Ashes2ashes said:

Odaya kitlenmesine bi tek ben mi tKildim simdi

e ben de takıldım ama ailesi rahatsız olmasın diye kitliyormuş kızgınlık dönemine girdiğinde. umarım onun dışında kitlemiyordur.
@Shean, eğer devamlı odada kalıyorsa yatağına işemesi çok normal. kediler zorda kaldıklarında bu tür istenmedik tutumlar geliştirebiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ivy said:

Shean said:

Laraken said:

Shean said:

Ben nerde trolledim yahu? Senin yanlış bildiğin bir imla kuralını düzelttim. Kedine şıllık ve pislik diyebilirmişsin. Ben de, sen kediyi atacağını söylediğin için, pislik senmişsin dedim. Ben de kedi atacağım yazayım, bana da pislik deyin.

Gıcıklık yapmıyorum. Türkçe bilmemekle suçlamışsın, ben de bir yanlışı düzeltmek istedim.

Sen onu yazarken uzun uzun "haklısın, unutmuşum o türkçe kuralını" falan yazıcaktım da dedim bunlar hakediyor mu bu nazik tavrı? Cidden bak, tavırların inanılmaz derecede sinir edici. Ben gördüğümde "a bayan üye değişiyor paticik" falan derdim de gelip sıçıp batırma hevesin var herhalde. Sorarsın adam akıllı gerçekten atmayı düşünüyor musun? diye evet se söversin. Şuraya yazılan herşey doğru olsaydı hepimiz götçüydük şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

aşırı korumacı hayvanseverlik yapmayın. kararında yapın. öküz olanın cezası zaten veriliyor. sıft çekinik karakter diye de kimseyi ezmenize gerek yok hayvanseverlik kisvesi altında. cyberbullying yapmayın o zaman.

Ha kediyi odaya kitlemesi, atacağını söylemesi normal öyle mi? Kedi eziliyor bu konuda bilmiyorum farkında mısın?

Ha ayrıca, kedim yok, öyle özel bir sevgi de beslemiyorum kedilere karşı.

'Cyberbullying' söylemesi çok karizmaymış bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

hatun araklayacagim diye evde kedi tutarsan olacagi budur. simdi git ve yataginda yuzustu agla ayaklarin kicina vura vura.

ben margaritami icerken mericlik yapacagim.

adios retardos.

ühühühü gözlüklü asosyal beni ezdi ühühühüü
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

Theridone said:

hatun araklayacagim diye evde kedi tutarsan olacagi budur. simdi git ve yataginda yuzustu agla ayaklarin kicina vura vura.

ben margaritami icerken mericlik yapacagim.

adios retardos.

ühühühü gözlüklü asosyal beni ezdi ühühühüü

Ooo fiziksel bir özellikle dalga geçmek. Hmm.
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

ivy said:

Shean said:

Laraken said:

Shean said:

Sen onu yazarken uzun uzun "haklısın, unutmuşum o türkçe kuralını" falan yazıcaktım da dedim bunlar hakediyor mu bu nazik tavrı? Cidden bak, tavırların inanılmaz derecede sinir edici. Ben gördüğümde "a bayan üye değişiyor paticik" falan derdim de gelip sıçıp batırma hevesin var herhalde. Sorarsın adam akıllı gerçekten atmayı düşünüyor musun? diye evet se söversin. Şuraya yazılan herşey doğru olsaydı hepimiz götçüydük şu an.

abi sen de çok itici biriymişsin üzgünüm. nasıl bir mesaj bu böyle
Sosyal ağlarda paylaş

ivy said:

chrome said:

aşırı korumacı hayvanseverlik yapmayın. kararında yapın. öküz olanın cezası zaten veriliyor. sıft çekinik karakter diye de kimseyi ezmenize gerek yok hayvanseverlik kisvesi altında. cyberbullying yapmayın o zaman.

Ha kediyi odaya kitlemesi, atacağını söylemesi normal öyle mi? Kedi eziliyor bu konuda bilmiyorum farkında mısın?

Ha ayrıca, kedim yok, öyle özel bir sevgi de beslemiyorum kedilere karşı.

'Cyberbullying' söylemesi çok karizmaymış bu arada.

ben konuya ortasından girdim. ayrıca beni fazla takmayın. laf olsun diye yazıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...