Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Heroes of the Storm Beta Account

hunterx

Öne çıkan mesajlar

Merhaba sadece hearthstone oynamak için açtığım accountuma Heroes of the Storm betasına katılmaya hak kazanmıştır.Maili de b.net accountta tertemizdir.hertürlü bilgiyi vereceğim fakat fiyatlandırma hakkında bilgim yok 1 ay önce gelmiş bende araştırıyorum.

Trollemeye açıktır bikaç satışım olmuştu buradan iyi oluyor ben uplayamadığımda gerçek alıcıların görmesini sağlıyorlar yukarılarda tutup o yüzden sıgara kullanmasamda malbuş dürüm şudur budur mesajlarınızı da esirgemeyin lütfen.Gerçek alıcılar buraya yazmasada PM le iletişim kursunlar.Teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

Merakla bekleyen oynamayı düşünen için iyi bir seçenektir beta neler olup bittiğini görür ona göre bekler ilgili birisiyse gelişimine katkıda bulunur.Satılıp satılamayacağını düşünemediğin şeyler bile aklın almayacağı bedellerle satılabiliyor.Burada oynamak isteyen bekleyen şansından dolayı çıkmayan birisine fırsat tanıyorum.

Neyse oyunlar artık eskisi gibi beta düzeyinde değil hele bilizzardın hiç değil beta döneminde harcadıklarını bile geri veriyor uyun içi balance olarak sen yine istediğini alabiliyorsun...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...