Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evrim ! Müzik Tavsiye....

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

7 yıllık metal günlerimden soora son üç aydır doom,melodic black,melodic death hastası bana bişiler oldu bianda yumuşadım.. son 3 aydır:
Dargaard
Estatic Fear
Empyrium
Moby
Mercan Dede-nar

dan başka bişi dinleyemiorum bu halim hakkında gerek yorum gerekse bu türleri dinleyen insan başka neler dinleyebilir grup tavsiyesi alabilirim acil :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Dargaard çok güzeldir.
Valla sana önerim şunları dinle, biliyorsundur gerçi bu grupları, iyice yumuşa ama adam gibi metal dinle euhe, son zmanlarda hatun vokal harici dinleyemz oldum.

Theater of Tragedy
Leaves' Eyes
Lacuna Coil
Within Temptation
The Sins of Thy Beloved
After Forever
Darkwell
vs.[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

çok yönlü olunuz diorm.
öneriler:
vivaldi, rahmaninof
pearl jam, placebo
radiohead, jeff buckley
beady belle, bexter, portishead
biraz daa deişik tarz da takılmak istersen de: mogwai[signature][hline]"In despair, there are the most intense enjoyments, if one is acutely aware of one's own hopelessnes""
Fedor Dostoevsky
Sosyal ağlarda paylaş

said:
555, 16 Ocak 2005 18:32 tarihinde demiş ki:stratovarius

Ben bu grubun her elemanını ayrı ayrı sevmeme rağmen, stratovarius grubunu, grup olarak bir türlü sevemedim. Sanki birbirine uymayan lezzetli şeylerin karıştırılması gibi geldi. (dream theater da öyle oluyor bazen.)[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Lamerlere Cevap Yok!
Sosyal ağlarda paylaş

leave's eyes ı duymuştum tot nin hatunun grup glb dinlemedim ama darkwell ediniim hemen bi de saol pent en yakın senin yazdıklarındı..
@obacan gnr iidir şimdi kasar beni biara söz dinlerim :)
said:
Penthesilea, 16 Ocak 2005 13:41 tarihinde demiş ki:
Dargaard çok güzeldir.
Valla sana önerim şunları dinle, biliyorsundur gerçi bu grupları, iyice yumuşa ama adam gibi metal dinle euhe, son zmanlarda hatun vokal harici dinleyemz oldum.

Theater of Tragedy
Leaves' Eyes
Lacuna Coil
Within Temptation
The Sins of Thy Beloved
After Forever
Darkwell
vs.
[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

:) Darkwell - Suspiria güzel albümdür bak.

Evet, Theater of Tragedy Liv Kristine'in eski grubu, Leaves' Eyes'da şu an ve Cradle of Filth - Nymphetamine deki kadın işte.

Ya RtN ye gidemedim ve arkadaşlarım buna sarılıp resim çektirmiş böhühü[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...