Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tot'ham - chelsea

Lucas

Öne çıkan mesajlar

lampard'ın biri penaltıdan olmak üzere 2 gol attığı maçta chelsea maçı 2-0 kazandı.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

arsenal bugün puan kaybederse chelsea çok rahatlıyıcak.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

arsenalin işide bugün kolay değil puan kaybedebilirler...Gerçi Bolton ligin başındaki formundan uzak ama en azından 1 puan için saldırırlar....[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
cs:WooK[cVk]
Sosyal ağlarda paylaş

bolton formundan uzak ama,arsenal son maçlarda çok kötü pozisyonsuz maç kazanıyor ben tökezleyeceğine inanıyorum.[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

chelsea bu sene manchester, arsenal , liverpool gibi maçlardan başka maçlarda puan kaybetmez gibime gelio tottenham gibi formda bi takımı yendıler derbiler harici chelsea puan kaybetmez bu senede şampiyon olur bence[signature][hline]Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:
Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

walla chelsea bu sene açık ara şampiyon olacak...dun aksam da arsenal yenıldı aralarındakı puan farkı 10'a çıktı...bence bu fark 20 falan olur...[signature][hline]Üç tane maymun kuyumcuya girer.Aralarından biri kuyumcuya:
-Biz muz alacaktık.Kuyumcu:
-Biz elma satmıyoruz.Maymunlardan birisi:
-Biz de zaten bisikletle gelmiştik demiş...
Sosyal ağlarda paylaş

chelsea çağdaş futbola ayak uydurmuş en iyi takım şuan.[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

en kral takım chelsea su anda
işşallah şampiyon olurda şöle hasret gideririrz[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

Öyle ya demokrasiye iktidara gelinceye kadar gereksinmeleri vardi. İktidara gelince demokrasi ayak bağı olacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...