Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe-Heerenveen...

Apeiron

Öne çıkan mesajlar

kazanıp kazanmamak pekte önemli değil,inş iyi oynarız bizim için önemli olan bu şuan hazırlık kampındayız.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

Lucas1
Üye - ?
15 Ocak 2005 13:37
--------------------------------------------------------------------------------
kazanıp kazanmamak pekte önemli değil,inş iyi oynarız bizim için önemli olan bu şuan hazırlık kampındayız.
--------------------------------------------------------------------------------
Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör
..

Gerçi orasıda doğru sonuçta bi hazırlık maçı ama olsun biz yinede kazanalım

:)[signature][hline]Republic of FENERBAHÇE
Sosyal ağlarda paylaş

sorma ya recep başlı başına bir felaket,satsalar flnda kurtulsak.[signature][hline]Lucas

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

bana kalırsa volkan'ın geleceği süper olucak,hatta biraz forma şansı bulabilse rüştüyü keseceğinden şüphem yok[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

recep benı deli edio fln nedemek abi bunlar hazırlık maçları gsde de cafercan oynuyo mesela çok gol kaçırıyo tecrübesizlikler yapabilio bazen ama bunlar zamanla atlatılıcak şeyler recepte bu maçlarda biraz olsun tecrübe kazanıo yeteneği olan birini satmaktansa takıma kazandırmak daha mantıklı bence
takımınıza yararlı taraftar olun sabredin..
Heleki türkiyede böyle altyapıdan yetişmiş oyunculara çok ihtiyaç var[signature][hline]Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:
Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...