Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne Önerirsiniz ?

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

Eşimle uzun süredir tatil yapamamıştık. Ak emeklilikle tanıştığımızdan beri paso tatil yapıoz..

Ya onu bunu bırakında şimdi evde amd 1.8 nvdia geforce mx2 mi nedir tam anlamam bole bi konfigurasyonlu makine var. 512 ram var bide.. Ayrıca ethernet kartımda var yaaaa..

Uzun süredir oyun oynamıyorum ve oyun dünyasına şöle göbekten dalmak istiyorum.. Acaba bu konfigurasyonla beton etkisi yapar mı diye soracam? Artık diablo oynamaktan sıkıldım. Diablo ile bi halay çekmediğim kaldı onun dışında tüm atraksiyonlara girdik beraber..

Bana bu konfigurasyonun kaldırabileceği, 1 senelikde oyun olabilir,- unutmayın uzun süredir oyun oynamıyorum - oyun/oyunlar önerin..

FPS den oldukça hoşlanıyorum ama bana yüz vermio.. RPG felanda severim ama RPG önermeyin saatlerimi yemesin. Stratejide severim.

FPS, Stratetik ve jeopolitik oyunlardan bana neler önerebilirsiniz? Birde bu önerdiğiniz oyunları bulabileceğim bir yer öneririseniz oldukça müteşekkir kalırım size..

Şimdiden Teşekkürler

Nedanko,[signature][hline]AAL'05
Birine nah çektiğinde, diğer 4 parmağınında seni işaret ettiğini unutma! Hatta iki elle çekersen 8 parmak falan oluyo. Keşke ayaklarımızlada nah çekebilseydik.
Sosyal ağlarda paylaş

Oh yanına istersen bide dürüm vereyim?
Oyun oynıcam diye masraf yapamam. Ulan makinemde ne varmış gözü körolasıcalar.. Taş gibi makine.. 1 senelik oyun mu çalıştırmıcak yuhh![signature][hline]AAL'05
Birine nah çektiğinde, diğer 4 parmağınında seni işaret ettiğini unutma! Hatta iki elle çekersen 8 parmak falan oluyo. Keşke ayaklarımızlada nah çekebilseydik.
Sosyal ağlarda paylaş

geforce 2'yle hiç bi oyunun zevki çıkmaz.. bence en az AMD 2600, radeon 9600XT ve 512 ram lazım oyunları keyfine vara vara oynayabilmek için.

burda geforce 2 ile HL2'nin nasıl göründüğüne bakabilirsin.. ve adam burda 10 fps ile falan oynamıl, ki HL2 dandik bilgisayarlarda çalışmasıyla da ünlüdür. doom 3'tü, painkiller'dı, vampire: bloodlines'dı hayatta oynayamazsın mesela..

zaten artık bi upgrade'in zamanı gelmiş bence :)

[Bu mesaj mayfer tarafından 14 Ocak 2005 13:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Nvidia nforce var hatırladım.. Bu nası oluo?
edik oke işte geforce 2 var..[signature][hline]AAL'05

[Bu mesaj nedanko tarafından 14 Ocak 2005 13:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Cs:s nası bilgisayara karşı counter mı oynuyosun? Diğer oyunlarında ismini açarsan sevinirim.. Hatta biraz üstünkörü oyundan bahsedersende iyi olur..[signature][hline]AAL'05

[Bu mesaj nedanko tarafından 14 Ocak 2005 13:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok canım ezmedim yanlış anlama :)
söyliyim dedim..

madem oyun olayına tekrar girmek istiyosun, şu yıl çıkan oyunlar sayesinde uzun süre oyun dünyasından çıkmazsın zaten. hele bi de mmorpg'lere sardırırsan.. (WoW'a falan) kimse tutamaz seni :)
bana sorarsan benim söylediğim sisteme para kıymaya değer. zaten o sistemi şu anda almaya kalksan motherboard, ram, görüntü kartı ve cpu ile beraber tahminimce $400'a falan gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

yaf seninki celeronmuş ama benimki zaten amd ondan gerekceğini sanmam..
oyun önerisi var bi sürü topicde bu makinenin kaldırabileceği bişi arıom. Yoksa bende gidip oyun almayı biliyorum yani.. Bana stress yaratmıcak yani.. Aman kasılıyo felan die..[signature][hline]AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 14 Ocak 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
Medieval Total War yada Rome Total War...

onu oynadım.. bayağı güzel ama 2 günde bitti :)[signature][hline]AAL'05

[Bu mesaj nedanko tarafından 14 Ocak 2005 20:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...