Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık elektronikler. Check it out! Apple, Steelseries, Samsung, GoPro vs

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

Amazon'dan Turkiye'ye yollayinca, kargo dahil sekilde, daha ucuza geliyor diyorum. Fikir degil bu, gercek.

Girdim denedim simdi. Amazon UK Turkiye'ye gondermiyo zaten, mecbur Amazon.com'dan alican.

$16.98 kart fiyati

Eger standard shipping secersem 9-16 gun surer diyor, fiyat olarak da $30.04'e geliyor. Bugunun kuruyla ediyo sana 68 TL.

Eger priority shipping secersem $47.14'a denk geliyo, o da bugunun kuruyla 106.5 liraya denk geliyor.

Bu adam bunu 80 TL'ye satiyor, 12 TL kar ediyor. Su durumda e onu da etsin bi zahmet diyemiyorsaniz sorun sizde abi kusura bakmayin.

Ha bu arada su 5 tane kart ekledim kargolari ucuza geldi olayina da "alirken 5 tane mi kart aliyosun?" diye sorayim. Oyle aliyosaniz 5 tane isteyin adamdan, ona gore pazarliginizi yapin. Eminim 80 liradan ucuza gelir o durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

di cidden saka misin?

bu adamin daha once sattigi urunlerin arizali ciktigi, insanlari nasil ugrastirdigi ortada. arcane'in saatler harcadigini bilirim o karti kendi kullanimindan dolayi beceremedigine inandigindan.

simdi biraz oturup dusunelim.

67 liraya satan guvenilir bir sirket var adi amazon.
daha once sattigi kart insanlari epey ugrastirmis olan bir satici var adi rotweiler.

hangi sartta rotweiler'i tercih edersin? rotweiler'inki ucuz olursa riske girersin. yoksa niye giresin riske? daha ucuza daha guveniliri var?

of neyse ya, yemin ediyorum hepiniz birer kez windows key'i aldiniz diye dunyanin en mantiksiz seyini savunmakta israr ediyorsunuz.

1500 liraya sat sen de rot, ayni basliga gelip ben 2000 liraya satiyorum yazacam ne de olsa o daha mantikli.

of bi fail daha gelmis. rot bu ilani actiginda zaten 15 gun sonrasina tarih veriyor.

SERIOUSLY.
Sosyal ağlarda paylaş

Yoldan gecen adami savunmuyorum, tanidigim, bildigim, daha once sayisiz defa is yaptigim adami savunuyorum burda.

Urunlerin sahte olmadigina da eminim zira bi tanesini ben kargoladim burdan (surdan para aldigim, kar payi aldigim sonucunu cikarana beyinsiz title'i vericem).

Ha neden 12 lira fazla veririm peki? Ertesi gun elimde olsun diye. 11-27 gun beklemeyeyim diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahah komiksin işte.
İşin ciddiyetinde olanlar şuan benden öğrenebiliyorlar kartların elimde olduğunu zaten.
Ayrıca o "wrife" mevzuunda arcane uğüraşmadı. Üç gün içinde hesabına geçti iadesi. Kimseden de kart mart istemedim. Kaldı ki burda istersen isimlerini ifşa edeceğim 14 tane diğer adamın kartında niye sıkıntı çıkmadı da, 4 tane sıkıntılı karta bağladın bu kadar?
Kuyruk acın var besbelli.
Satabiliyorsan o küçümsediğin windows keylerini buyur sat bakalım o fiyata. Kimsenin de 1 kez aldığı yok. Adamlar abone oldu resmen. Community feeling böyle bok atmakla olmuyor. Başta wrifedan girdin, sonra yok amazon fiyatı dedin, bakalım birazdan nerelere gideceksin. Kartların faturalarına kadar elimde. Hepsine de kefilim. Eğer bitanesi bozuk çıksın, 160 TL iade edecem. Ahanda buraya yazıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban,

pardon da, 68 lira vs 80 lira ile 155 vs 300 arasında fark var be?

adam 68 lira eden ürüne 140 lira isteseydi sanırım ona da destek gelmezdi

Edit ve açıklama: O topicde adamın 300 tl istediği ürün o ara amazonda 70 dolar idi. 70 doları da 2.22 den çarpınca 155 lira yapıo. kargoyu katmadım ama free shipping mi bilmiyorum tam
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

fizban,

pardon da, 68 lira vs 80 lira ile 155 vs 300 arasında fark var be?

adam 68 lira eden ürüne 140 lira isteseydi sanırım ona da destek gelmezdi

Edit ve açıklama: O topicde adamın 300 tl istediği ürün o ara amazonda 70 dolar idi. 70 doları da 2.22 den çarpınca 155 lira yapıo. kargoyu katmadım ama free shipping mi bilmiyorum tam
free shipping hic bir urunde yok. ama amazon'dan rica edersen adamlar shipping'i kaldirabiliyorlar. o yuzden shipping dahil fiyati 95$ desek 200-210 lira falan yapar. fakat ayni mantikla bu urun icin de free shipping isteyip 35-40 liraya getirebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi doğruluğunu inkar ettiğim veya doğru olmayıp savunmadığım tek bir şey yok bu konuda.
Ben dürüstçe neyse o yazıyorum. Patidekiler de internet özürlü değil zaten, herkesin topiğin ilk anından beri fiyat araştırdığının farkındayım. Key konumda da yazdım, burda da yazıyorum. TÖvbe bidaha.

PS: GoProların ikisi de satıldı. Birisi patiden diğeri dışarıdan üye olmuş. Teşekkür ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...