Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Masaüstü iconu

Forseti

Öne çıkan mesajlar

Şöyle örnek vereyim duvar kağıdı varsa mesela bilgisayarım yazan kısım transparan gibidir ama arkadaştayım oyundan çıktık "resetle :P" yeniden masaüstüne geldiğimizde bilgisayarım mavi bir kutu içinde yazıyordu. Bu nasıl düzeltilir çok sinir bozucu bir şey[signature][hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

hayır farkındayım da esprisine açıkçası yazacak yer bulamadım biliyorum masaüstünün ne demek olduğunu da ayarlar düzeltilmiyo sadece başka bir renk seçebiliyorsun[signature][hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

Masaustu nedır??[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

donanım/yazılım bölümü :)

sanırım dediğin şey Control Panel / sistem/ advanced (gelişmiş?) ayarlarında performance var, orda bi yerde olması lazım.

yoksa orda, gene o şekilde performans ayarlarının olduğu bi yerdeydi diye hatırlıyorum :)[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II - Satılık!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...