Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[HL2] Unofficial Paticik HL2DM Event

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Aramızda bir tarih belirleyip böyle bir şey yapalım mı arkadaşlar? Forumlarda ve serverlarda gördüğüm üzere bir çok HL2DM fanı Pati var.
[hline]
Patilerin Steam nickleri (arkadaş listesine ekleyin):
*Grynn
*mayfer
*PUMACIK
*grambrood
*pwavfi
*mervune

[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 18 Aralık 2004 16:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yapalım çok iyi olur.ama haftasonu gece vakti (10-12 arası mesela) olursa herkez katılabilir.bende newbie olarak gelir bolca ölürüm :) (benim oyunun sorunları vardıda silip tekrar kurunca düzeldi)[signature][hline]Yukarda yazılan tüm saçmalıkların telif hakları yazan salağa aittir.Yazardan izin alınmadan quote edilmesi, editlenmesi veya silinmesi halinde bu eylemleri gerçekleştiren kişiye yazar çok pis Beddualar edecektir.Bedduaların işlememesi olasılığına karşı yazarın bu eylemi gerçekleştiren kişiyi h3kl3m3 hakkı saklıdır.Copyright @ 2001, PUMA.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Mix'in genel yönetici/teknik elemanı maxSEPHIROTH'dan izin aldım, istediğimiz bir zamanda sunucuda istediğimiz yapabiliriz (tdm, istenilen harita, vb..) ve sunucuyu Paticik haricine kapayabiliriz ancak zaten çok az bir oyuncu kitlesi var bu nedenle gerek yok bence. Neyse siz zaman belirleyin aranızda.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

Kimseden ses çıkmamış ben vereyim bari zaman, 18 Aralık 2004 cumartesi, saat 23. Uyar mı herkese? Daha geç ya da erken de yapabiliriz.[signature][hline]Silphatos Iceheart
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

ya off ya...bi saat kadar önce mixe giripb bi on dakika oynadım ama gerizekalı steam göçtü...kaldırıp bu seferde yanlış yere kurunca hl2yi dmyi felan görmedi...taşıyayım derkende oyunların dosyalarını felan sildim herhalde şimdi hepten ayvayı yedi toptan.hay steame kafam...[signature][hline]Yukarda yazılan tüm saçmalıkların telif hakları yazan salağa aittir.Yazardan izin alınmadan quote edilmesi, editlenmesi veya silinmesi halinde bu eylemleri gerçekleştiren kişiye yazar çok pis Beddualar edecektir.Bedduaların işlememesi olasılığına karşı yazarın bu eylemi gerçekleştiren kişiyi h3kl3m3 hakkı saklıdır.Copyright @ 2001, PUMA.
Sosyal ağlarda paylaş

Her ne kadar buradan fazla adam olmasa da Mix oyuncu sayısı olarak rekor kirdi (10 kisi ayni anda), tabii bu kadar fiziksel kural olan oyunun serverı dolunca lag oldu biraz ama yine de oynanabilirdi. HL2DM'nin bağlantıyı sömürmesini zaten PUMA'nın (56k) pinginden anlayabilirsiniz :p.[signature][hline]Silphatos Iceheart
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

Alın skorlar, ilk 3'e 100000 havapuan veriyorum. Denyo 1. olmuş ss koyuyor diyebilirsiniz, doğrudur :p.

[signature][hline]Silphatos Iceheart
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 19 Aralık 2004 00:56 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...