Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HoMM 3 serverı warmı?

Thraine_Numeheru

Öne çıkan mesajlar

savaşlar auto olursa ne anlamıo kalıo bütün strateji savaşlarda zaten.ben her savaşın tadını çıkararak oynamayı tercih ederim(böle caster veya bi rangerın koycan önüne dwarf ohhh al sana savunma) zaten çok dengesiz savaşlarda rakip kaçıyo sizde exp için saldırmazsanız öyle önemsiz combat kalmıo[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bu konuyu upladım çünkü homam 3 sod u ip uzerınden oyanamak için hep beraber bi zaman belirleyelim.
Evet oyuna katılabilecek birileri varsa burdan bi gun ve zman ayarlıyalım.
sonra 3 4 artık kaç kişi katılırsa bazı zamanlar homam sod party cevirelim eskileri yaad edelim diyorum varmısınız ?[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

shadow of death şaşmaz hoca sende bul bi yerden sod yapalım diyerlerı sod yanında sönük kalıyo[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

yaw izmirde var mı heroes fanı.. şööle bi cafeye gidip 3-4 saatte biticek bişey acabiliriz:) isteyenler om atsın bana bu aradasu kısaltmaların açılımlarını da yazsanıza baya uzak kalmışım; ben en son elemental bişeysi expensionunu biliyorum ama o da bende yok,ewde shadow of death üzerine kurulu armageddon's blade oynuyorum
bu arada ipden oynarken kafayı yersiniz sööliyim..hele adsl filan yoksa "sending data" "recieving data" yazısından sıkılırsınız yani :D[signature][hline]Don't be afraid of dark, be afraid of what it hides.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sorum olacaktı, SoD oynamaya kalktık arkadaşla IP den ama benim IP mi bi türlü bulamadı arkadaş. Dikkat edilmesi gereken gözden kaçırmış olabileceğimiz bişey war mı? (Ben ADSLim onda da kablo modem war) Firewall ları kapamayı da denedik.[signature][hline]Don't speak... Just Die.
Sosyal ağlarda paylaş

o banada oldu.hilmican ile msnden direk bağlanıyoruz.o bana gönderiyor teklifi ben kabul ediyorum kendilinden açılıyor oyun.

ama ark ile denedim olmadı.cafedeydi o bilmiyorum bende.versiyon uyuşmazlığından da oluyor.ama iki taraftada temiz bir sod cdsi gerekiyor.[signature][hline]Knowledge is power
Power corrupts
Study hard, be evil.
Thraine,Fallen,Loren Numeherui
Numeherui
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...