Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anlamlı Maç

wook

Öne çıkan mesajlar

UEFA ve FİFA tsunami mağdurlarına yardım için karar aldı...
15 Şubat 2005 tarihinde Nou Camp'da yapılacak maçda dünyanın futbol starları yardım amaçlı maça çıkacaklar....
Maçta Ronaldinho ve Shevchenko takımların kaptanlıklarını yapacaklar.Ayrıca takımların antrenörleri Carlos Parreira,Frank Rijkaard,Arsene Wenger ve Marcello Lippi olacak....
Yetkililer yaptıkları açıklamalarda elde edilecek bütün gelirlerin tsunami mağdurlarına bağışlanacağını açıkladılar...
Umarım bi sorun çıkmaz ve futbol dünyasıda ne kadar duyarlı olduğunu gösterir ve insanlara iyi bi örnek teşkil eder....[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
cs:wook[cVk]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an dünya üzerinde prof. oynanan çoğu spor dalında bu yardımı yapıyolar..

Atletizmdede her kazanan belli bi miktar vericekmiş..
Böyle şeyler güzel..
Shumide bağışta bulunmuş.[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Apache, 08 Ocak 2005 21:45 tarihinde demiş ki :
-kertenkelenin orospusuna ne denir?
kertilenkele

| Mail | : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Zannetmem ya artık o yiyiciler devri gittide..
sakın asyadakiler yuup etmesinler..[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Apache, 08 Ocak 2005 21:45 tarihinde demiş ki :
-kertenkelenin orospusuna ne denir?
kertilenkele

| Mail | :[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

her oyuncu değil cnm belli başlı oyuncular :)[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...