Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar oyunları ile ilgili genel bir sorun...

Fiercewind

Öne çıkan mesajlar

Oyunu yüklediniz zaman geçti mal arkadaşınızın biri oyunu uninstall la değilde manuel olarak sildi yani oyunu yüklediğiniz klasörü direk olduğu gibi sildi
şimdi ise oyun yeniden yüklenmiyor
ve bu oyun japonca olduğundan bütün yazılar ????????? halinde :)

japonca olmasını boşverinde elle silinen bir oyunu nasıl tekrar yükleyebiliriz?regeditten falanmı birşeyler silmek lazım nedir? nasıl yapılır bileniniz varmı[signature][hline]Reality is a momentary dream,but a dream is reality for an eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler super cleaner kullanın bu harddiskte işe yaramayan şeyler hiç sorun olmaz çok çok çok iyi bir yazılım herkese tavsiye ederim[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...
Sosyal ağlarda paylaş

ben reg cleaner'ı tavsiye ederim gerçi.
Bu arada senin problemine dönelim. Hani biliyosun o dosyalar aslında silinmiyo sadece partition da üzerine yazılabilir hale geliyor. Heh işte eğer üstüne hiç bir şey yazılmadı ise bazı programlarla o sistemi geri alıp o bölgeleri geri alabiliyorsun.
ama şimdi aklımda hiç ad yok.. bir araştırmanı öneririm[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

of başıma öyle bela açtımki :)
system mechanic i yükledim registry i temizle dedim ne internet explorer nede başka bir program çalışmadı!!!!
arkadaş biraz fazla temizlemiş :) neyseki yedeğinide almış geri alabildim eha
şimdi reg cleaner ı deniyeceğim bakalım o yardım edebilecekmi
System mechanic daha tecrübe gerektiren bir program[signature][hline]Reality is a momentary dream,but a dream is reality for an eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

ashampoo şu durumda işe yaramaz. Programları sonradan temizlemek için önce ashampoo yardımı ile kurman lazm.

registry'den silecen başka yolu yok. Registry'de
HKEY_Local_Machine/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion

Un altında Uninstall var. Ona çift tıkla solda açılsın. Onun altında genelde neyin uninstallarının olduğu yazar isim olarak. Kaspersky, Nvidia gibi. Ancak bazılarında kodlar yazar. Artık oradakilere teker teker tıklayacan sağda çıkan ayarlarda o oyuna ait birşey görürsen o tıkladığını soldan silecen. Büük ihtimal tek bir tanedir.
Eğer program ekle kaldırda ismi varsa oyunun o zaman bulmak daha kolay olabilir. Solda tıkladığında sağda display name'lerden takip edersen bulursun.

[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 13 Ocak 2005 11:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...