Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Klan Pati-Paticik

Buzi

Öne çıkan mesajlar

Xigde 0-40 arası olan arkadaslar lvl için
Bana pm atabilirler
Buzkirpisix

Bu arada herkese teşekkürler arkadaslar,
Oyun oynaya oynaya ölüme fazlasıyla alışmışız heralde,ruhsuzmu olmuşum ne.Aglayamadım bile.
Neyse tekrar saolun.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 12 Ocak 2005 00:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi bir günde o kadar çok yazmışsınız ki, tüm mesajları okumadan yanıtlıyorum. :)
Nick: Necrophiliac
LvL: 37 Fire Mage.
Race: Human
Clan ismi önerisi ise; Paticik. Gerçi siz çoktan clan'ı kurmuşsunuzdur ama. Yarın tüm gün boşum, oyunda olacağım, eğer sizin için de sorun olmazsa, ben de katılmak istiyorum clan'a. Hadi kalın sağlıcakla.
Sosyal ağlarda paylaş

ABi üşenmeden bütün o 8 sayfayıdıa okudum ki yanlış birşey demim diye.

En başka Kirpi kardeşim Başın saolsun. Umarım çabuk atlatırsın...

Abi hiç bir zman bir türk clanında item kavgası çıkmicak diye bir şey yok. Tamam kavga çıkmaz küfür olmaz arbade olmaz ama adam bir şeye bozulur karşıdaki iyi arkıdır bir şeyde diyemez. bi anda abi ben çıkıyorum diyip çıkar. arkadaşlıkar bozulur. Bir örnek verelim ; Scorpionun BOss unu kestin mesela Ve shield düştü. Prestı Scorpion shield piyasa değeri en az 100 milyon. Ve bu bir warrior bile düşşse emin olun sorun çıkar. Çünkü insan oğlu her zman açtır.! Yanlışsa yanlış diin. ELbet herekz o kutuyu açarken İNŞALLAH bana düşüer diye açıcak bunu engellemek imkansız. bu ne zman olur? HEr kez belirli bir yere geldiğinde olur. Tamam herkez iyi arkadaş ama bazı gerçekelri göz ardı etmeyin. BOş verin bence clan işini falan. Sırf o yüzden clanımı dağıttım. Arkadaşlarla lvl 60 olunca Tekrar buluşucaz. Kirpi DRAC da Xg. Aynı sebepten ORTIS i dağıttı. HEmde aynı cafeden arkarldı hepsi. Sırtını iyi bi clan dayamadıkdan sonra bir yerlere gelmiyorsun. eğer lvl istemiyoruz geik olucak derseniz siz bilirsiniz.[signature][hline]Steel Brightblade in inleyen nameleri...

[Bu mesaj SteelBB tarafından 12 Ocak 2005 12:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aralar oyunda bir sorun mu var? Partiye giriyorum, çıkıyorum ancak hala isimler sağ tarafda gözüküyor. Başka bir partiye giriyorum, bu sefer diğer isimler orada durduğu için, yeni isimler onların yanına ekleniyor ve partiye alınmamışım gözüküyor. 2 gündür Mage karakterimle bu olay başıma geliyor. Bu arada nick'leriniz nedir arkadaşlar, pm atmak istiyorum. Beraber savaşalıım. :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 12 Ocak 2005 12:03 tarihinde demiş ki:
ABi üşenmeden bütün o 8 sayfayıdıa okudum ki yanlış birşey demim diye.

En başka Kirpi kardeşim Başın saolsun. Umarım çabuk atlatırsın...

Abi hiç bir zman bir türk clanında item kavgası çıkmicak diye bir şey yok. Tamam kavga çıkmaz küfür olmaz arbade olmaz ama adam bir şeye bozulur karşıdaki iyi arkıdır bir şeyde diyemez. bi anda abi ben çıkıyorum diyip çıkar. arkadaşlıkar bozulur. Bir örnek verelim ; Scorpionun BOss unu kestin mesela Ve shield düştü. Prestı Scorpion shield piyasa değeri en az 100 milyon. Ve bu bir warrior bile düşşse emin olun sorun çıkar. Çünkü insan oğlu her zman açtır.! Yanlışsa yanlış diin. ELbet herekz o kutuyu açarken İNŞALLAH bana düşüer diye açıcak bunu engellemek imkansız. bu ne zman olur? HEr kez belirli bir yere geldiğinde olur. Tamam herkez iyi arkadaş ama bazı gerçekelri göz ardı etmeyin. BOş verin bence clan işini falan. Sırf o yüzden clanımı dağıttım. Arkadaşlarla lvl 60 olunca Tekrar buluşucaz. Kirpi DRAC da Xg. Aynı sebepten ORTIS i dağıttı. HEmde aynı cafeden arkarldı hepsi. Sırtını iyi bi clan dayamadıkdan sonra bir yerlere gelmiyorsun. eğer lvl istemiyoruz geik olucak derseniz siz bilirsiniz.

diyelimki o dediğin shield düştü item kavgası olmaması için satar eşit şekilde paylaşırız olay biter yani ötesi yok ama item kavgası bilmemne yapacak adamda gelmesin derim[signature][hline]K N I G H T O N L I N E
Firearrow the Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe öyle demek le olmuyor yaşayıp görmen lazım. Kaç türk Benim clanıma gelemsi için öyle garanti verdim. Adam yemin ettim. yok abi diyor bi anlık piskolojiye bağlı adamın gözü döndümü herşey fıs yani. Çünkü Bi priest o shield bir daha hiç alamıcak. ama para yapar o ayrı. Neyse boşver. patlattım yine konuyu.[signature][hline]Steel Brightblade in inleyen nameleri...
Sosyal ağlarda paylaş

Yine hakslın:D Ben biraz ilerisini düşündüm.:) ARES te PressOK bile dağıldı. TOWN en baba adamlarını Kaybetti siz hal aclan kurucaksınız:D VE en güzeli hepsi bi türkün emri altında toplandı:) O türk her ne kadar hiç bi türke cvp falan vermesede:D dediğim gibi belki yodla görsem slm vermem ama Sanal alem bu! insanlar bi şekilde egolarını tatmin etmeli değilmi![signature][hline]Steel Brightblade in inleyen nameleri...

[Bu mesaj SteelBB tarafından 12 Ocak 2005 14:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 12 Ocak 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
Yine hakslın:D Ben biraz ilerisini düşündüm.:) ARES te PressOK bile dağıldı. TOWN en baba adamlarını Kaybetti siz hal aclan kurucaksınız:D VE en güzeli hepsi bi türkün emri altında toplandı:) O türk her ne kadar hiç bi türke cvp falan vermesede:D dediğim gibi belki yodla görsem slm vermem ama Sanal alem bu! insanlar bi şekilde egolarını tatmin etmeli değilmi!

abi beğenmeyen gelmez biz 3 kişide 5 kişide olsa kurcaz bişeyler[signature][hline]K N I G H T O N L I N E
Firearrow the Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bu clan isini iptal edin bence. Sebep: Clanda item kavgası çıkmasa bile burdaki yardımlasma muhabbet ortamını aşıp birbirinize karşı sorumlu olcaksınız. lvl kastırmalar foruma yeni katılan kullanıcılar ile içinden çıkılmaz bi hale gelcek bi süre sonra doğal olarak lvl biraz yüksek olan arkadaslar ya clandan çıkcak yada hem clan hem forumdan :( Yardımlaşma olmasın mı olsun tabiki ama serverda birbirimizi gorduğumuz zaman bi clan çatısı altında toplanmadan yapılması bana daha mantıklı geliyor.

Neyse umarım en iyisi en doğrusu olur ;)
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman bizde PaticiK(R) ->(r)=real işareti işte varya yuvarlak olan bide PaticiK yaparız

lvl 40+ ->PaticiK(R)
lvl 1-39->PaticiK

olur falan gibi birşey olabilir ve kastırma olayına gelince isteyen kastırır isteyen kastırmaz çünkü kişininde levela paraya kendince şeylere ihtiyacı vardır ve tüm zamanını kastırmaya ayıramaz..[signature][hline]K N I G H T O N L I N E
Firearrow the Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

olur bak bu yardımlaşırız

önemli olan da budur ben ce bu oyunda

sen tek başina olmuusun ilah arkadaşın yok cebinde var milyonlar neye yarar. bir kaç küçük dost luk arkadaşlık olmadıktan sonra.

Bana oyuna başladığım gun bir portekiz li yardım etmişti.
bana ve beraber başladığımız arkadaşa.
bana bi staff ver di su anda elimdeki staff daha isi yok elimde demişti (mytril staf +3 glacier dmg)
arkadaşa da iron bow (+3) denen bişi vaerdi sakla dedi sonradan anladıkki
item lar ole tanımadığına verilecek itemlar deil miş.

ogon bugundur karşılaaştığımızda esirgemez yardımı..
bir sütrü şey gösterdi daha app iken bize..

Adam tek bir soz le bitirdi olayi.

I dont want to be a rpg milloner!..

item para değersiz
önemli olan omuz omuza çarpışmak,savaşmak.

[Bu mesaj Thadeus tarafından 12 Ocak 2005 15:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...