Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Malmö-Bjk

-Kobe-

Öne çıkan mesajlar

ya yuh efes cup ta beşiktaş favorim alırlar bu maçı...(alırlar umarım yane...)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

del bosque takıma birşey katıyor diyen varsa çıksın desin. ya aylar yıllar geçti sezon başına göre tek farklılık takım birbirine uyum sağladı. uyum halinde dolaşıyorlar sahada

[Bu mesaj cemad tarafından 11 Ocak 2005 20:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şu takımda futbolcuyum diye geçinen adamlar 2 lig de bile oynayamazlar. Ayıp be ayıp Del bosque de bunları gördüğü halde ilk 11 de oynatıyor. Yahu kalcei dediğin ksıa boylu olmaz! olursa böle yan toplarda sıçar![signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
caydanlik kulpsuz olur mu? marine medicsiz olur mu?
arbiterla dondursanda, firebatler yakar beni...
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş biraz toparlanmış diyordum, içine etti del bosque değişikliklerle

ramazana laf ediyorduk bu murat şahin çıktı
maçta yediği ikinci gol bombaydı
penaltılarda da biri hariç hepsi aynı köşeye atıldı ve bu aynı köşeye atılanların hepsinde öbür köşeye atladı haha ne denir ki şimdi buna, bunu oynatana..[signature][hline]Here, let me ask you a question. You heard of a place called Shell Beach?
Sosyal ağlarda paylaş

asper cordoba dan çoook kötü diyen çıkar mı?

asper i gönderip üstüne milyon dolarlar verip cordobayı aldıkta. hatırlatırım.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Tunch geçen gün babasına demişki:
Hiç para seçmem. Ne olsa yerim

[b] Mustafa Kemal Atatük demişki... (Ahh erken gittin Atam)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...