Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flash ile yapılmış bir RPG oyunu ne kadar iyi olabilir?? diyenlere..

CrayTotem

Öne çıkan mesajlar

şu anda free oynama yok :( ama çok iyi bir yöntem para kazanmak için bence iyi bulmuş (bu free oyunu dondurmayı değil guardianlık işini bi sürü armor item hatta orda küçük ejder vardı pet olarak kullanılan!!) eheh kendi kredi kartım olsaydı üye olabilirdim :P[signature][hline]Raptor Skeleg(artık sürekli invisim bişi olursa msg atın alırım bi ara :P)
Öss'ye kafam girsin
Sosyal ağlarda paylaş

neterrorist heralde sitenin bi yerinde -iyi saklamışlar ki hiç bulamadım- oyuncuların kazandıkları ve kaybettikleri dövüşleri gösteren bir bölüm var. flee ettiğinde ya da öldüğünde bu kaybedişler artıyor ve muhtemelen gral oyuncular da bunlara bakıp "rofl loser" diyolar.[signature][hline]BabacumMostors, 14 December 2003 15:39 tarihinde demiş ki:
goddammit arya mestırs!

hadi şokoleti yemeye gidelim
Sosyal ağlarda paylaş

tüü, belli bi süre sadece paralılar girebilicekmiş sanırım. paralı account alan kişilerin sayısı %100 olana kadar. doğru anladıysam yani.[signature][hline]BabacumMostors, 14 December 2003 15:39 tarihinde demiş ki:
goddammit arya mestırs!

Sosyal ağlarda paylaş

12$ bu oyuna vericek olman ilgin cgeldi :) mmpo oynamak daha iyi dielmi gercek action onlarda ama tercih tabi
ben sadece cok sıkıldıgımda ölesine bakiorum.. acc acmak cok uzak..(yıldızlar kadar..)[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

"bunler arov mudır?"

ehm, guardian'ların dragonları var atları katırları filan var, efenime söyleyim kılıç, zırh, minimum karizmaları var. e pek tabi teks eferlik 12$ neden olmasın, soruyorum size niden? açın türkiyenin önünü sel bassın kebanı.[signature][hline]BabacumMostors, 14 December 2003 15:39 tarihinde demiş ki:
goddammit arya mestırs!

Sosyal ağlarda paylaş

Evet saerosun dediği gibi. Ayrıca guardian lar başka şehirlere de gidebiiyolar, sora potion sayıları minimum 2 ve guardian tower a gidip doldurabiliyolar. Bi de arc knight oynayabiliyolar ve class seçebiliyolar. Yeterli midir? Ha son olarak da no drop olan ve hiçbi işe yaramayan broad sword ve steel plate yerine guardian sword ve guardian armor alıyolar. Şu anda biz oynayamazdekn guardianların oynayabildiği de başka bi gerçek. Her ay böle olursa yani olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...