Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bir oluşum... Ne dersiniz?

tunch

Öne çıkan mesajlar

p.a.t.i. yi eski halinde bırakıp yeni daha genel bir p.a ve bütün üyelerin seviyeleri birbirine yakın olsun, yabancı arkadaşlarımızıda yeni karakterleriyle aynı çatı altına toplayalım falan gibi bir muhabbet. Bir nevi TrT lerin yabancı oyuncu kesimine açık olan versiyonu diyebiliriz.

edit: SG üniformasını beraberken gezmek için değilde sürekli üstümüzde olucak olan kıyafet olarak düşündüm. Dışarda gezerkende o kıyafetle dolaşıcaz. Eğer işler yolunda giderse bi müddet sonunda sokakta bizim gibi giyinenleri çoğu aynı sg den olduğumuzu anlıycaklar. tek başımıza bile olduğumuzda :)[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Tunch geçen gün babasına demişki:
Hiç para seçmem. Ne olsa yerim

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!

[Bu mesaj tunch tarafından 07 Ocak 2005 12:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet arkadaşlar dün akşam itibariyle kurucu üye olucağını düşündüğüm "Kartal" level 11 oldu. Guild kurma eylemini yapana kadar artık onunla oynamıycağım çok sevmiş olsamda.

guildi kurduğumuz zamanda yeni bir "Fire/devices" blaster açıp sizinle beraber olmaya devam edicem. sonra 11 civarına geldiğimizde kararımı veririm hangisiyle devam ediceğime.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

Sosyal ağlarda paylaş

Tunç herkesin üstündeki kıyafeti ortak ayarlaması için sıfırdan bir karakter açması lazım. Birkaçımız yeni karakter olayına sıcak bakmış ama herkes buna uyum gösterecek mi? Açıkçası benim açacak karakter boşluğum kalmadı ve karakterlerimde silinmeyecek derecede değere sahip benim için. Bu nedenle bu fikre uyum sağlayamayacağım. Ayrıca SATI kurulduğu zamanda ciddi iletişim bozukluklarımız oldu. Sonuç olarak 2 ayrı SG ile bu iş yürümüyor. Eğer yapılabilecek daha iyi bir çözüm varsa aktif oyuncular için benim fikrim şu: Oyunu şu an için oynamakta olan herkes yeni kurulan SG'ye geçer 2. 3. karakterler dahil. PATI'nin kapatılması gibi bir durum söz konusu olamaz çünkü hem kurulan ilk SG'miz hem de listede şu an aktif olmasada ileride oynaması muhtemel kişiler var. PATI'ye hiç bir şekilde dokunmadan sadece aktif karakterlerin transferleri ile farklı bir çevre oluşturup yabancılar ile de takılabiliriz. Bana en akla yatkın çözüm bu geliyor.[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper LvL 1/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender LvL 32 TRT 2: Earth,Radiation-Controller /
Sosyal ağlarda paylaş

abi sen peacebringer açmadın mı zaten?

sosti ve zorbada büyük ihtimalle epic heroları ile gelicekler.
zaten p.a.t.i. nin kapatılması diye bişey söz konusu değilki. tam tersine bütün aktif üyeleri patiden transfer etmek kapatmak olur kanaatindeyim.

gerçi dediğinde bi yerde haklısın bu iletişimsizlik konusunda ama zaten oyunu aktif ve sürekli oynayan üyelerimiz ya benim durumumda (hala ana karakterini bulamamış ve/veya zaten düşük seviye olanlar) yada senin gibi 50 level olmuş veya çok az kalmış durumdalar.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

[Bu mesaj tunch tarafından 07 Ocak 2005 16:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Burdayım dostum nerede olucam.

Bence en sağlıklısı şu an zaten hali hazırda kurulmuş 2 SG var.

Yabancı almak isterseniz ya da yeni epic karakteri üye yapmak isterseniz S.A.T.I.ye alırsınız olur biter.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

Devvo ara veren adamları ve eski SG leri artık 2. plana atıyolar yeni moda bu... Arayan soran skleyenimizmi var ki ben bu oynu oyniyim yine peh....

Bi Keyzarım ses verir arada bi o kadar..

*!I have a dream, one day we will be together again.*Keyzar
[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com

[Bu mesaj Keyzar tarafından 13 Ocak 2005 01:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...