Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mucize!! [Inter - Sampdoria]

wook

Öne çıkan mesajlar

euro 2004 te ingiltere - fransa macı vardı ya

89 da ingiltere 1-0 önde iken bir penaltı ve bir frikik ile (ki ikisi de zidane ın muhtesemliginin eseriydi) macı 2-1 fransa almıstı[signature][hline]abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum

Cthulhu_, 05 Aralık 2004 20:57 tarihinde demiş ki:
12 yaşımdan beri sertleşmeye başladım hala da sertleşiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

heyytt be ne günlerdi..

Yunanistan'ın o kupadan sonra ki açıklamasına fıtık olmuştum

Muhabir : Efendim büyük bi süprizle kupayı aldınız ne düşünüyosunuz?

Yunanlar : Türkiye nasıl dünya 3.sü olduysa bizde öyle kupayı aldık aynı şey

Biz çıktık babalar gibi oynadık aldık...Onlar 1 gol atıp maçın üstüe yatarak aldılar..
Aynı şeymi?[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Apache, 08 Ocak 2005 21:45 tarihinde demiş ki :
-kertenkelenin orospusuna ne denir?
kertilenkele

| Mail | : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda aynı gruptayız yunanistanla, ne yunanistan nede biz çıkabilcez
eski sonuç: 2 takımda balına aldı, fark türkiye göze hoş gelen futbol artı brezilya dışında zor takım karşısına çıkmamasıyla dünya 3. , yunanistan ise ballarına attıkları gollerin üstüne yatip başarılı defans yaparak avrupa şampiyonu oldu.[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insight, 10 Ocak 2005 19:24 tarihinde demiş ki:
heyytt be ne günlerdi..

Yunanistan'ın o kupadan sonra ki açıklamasına fıtık olmuştum

Muhabir : Efendim büyük bi süprizle kupayı aldınız ne düşünüyosunuz?

Yunanlar : Türkiye nasıl dünya 3.sü olduysa bizde öyle kupayı aldık aynı şey

Biz çıktık babalar gibi oynadık aldık...Onlar 1 gol atıp maçın üstüe yatarak aldılar..
Aynı şeymi?

yunanistan avrupa kupasında hadiini bilen bi futbol ortaya koydu bence de o kadroyla oynayabilecekleri en iyi oyunu oynadılar bence çok iyi savunma yaptılar tek golle geçseler bile oyunu hiçbir zaman üstlerinde kabul etmediler.. açıkcası avrupa kupalarındakı birçok maçını izledim ve hayran kalmıştım futbollarına[signature][hline]Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:
Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla helal Martinse adamımdır zaten.Benim unutamadıgım İngiltere - Yunanistan macı vardı.Dunya kupasi eleme son maci ve İngiltere puan cikartamazsa gidemiyodu Dunya kupasina,Yunanistanin o uyuz futboluyla son dakikalara 2-1 yenik girdi İngiltere,dk 93 de Beckham frikikten(25m) zbam die cakmıstı 90 a tüm stat falan yıkılmıstı,izlemenizi tavsiye ederim süper goldur.

[Bu mesaj Revenge tarafından 12 Ocak 2005 20:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...