Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kazaa++ vs. Ares

pc3Dfx

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
şu emuleX ı anlatsan detaylı cok makbule gecıcek valla ben cektım ama upload delı gıbı yapıyor dusurunce kalsık downloadum dusuyor ama sıtede upload yapmaz dıyor anlamadım ben olayı[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

Sosyal ağlarda paylaş

eheu benum durumumu temsıl edıcek laf keısnlıkle ROFL olmalı
bu emuleX ı yukledım okuz gıbı uploada abandı program ve fıtık ettı kufur edıp kapadım gokhan versıonu actım oda ne her serverı hıgh ID ıle baglanıyor kendılıgınden ROFL ya[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

Sosyal ağlarda paylaş

ares yeni kullanmaya başladım çunku kazaalite teki fake dosyalardan gına geldi.Herşeyi bulursunuz kazaa da ama fake olma olasılıgı yuksek.Ares daha az kullanıldıgı ıcın zannetmıyorum boyle bir şey olabılecegını[signature][hline]Trust the dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Ares i 2 gündür kullanıyorum ve çok hoşuma gitti sağlam dl yapıyo.Sıra olayı var ama fazla beklemşyosun.Tek kötü yanı kullanıcı sayısının az oluşu.Bir arkadaş demiş ARes ile wormlar filan geliyo bu doğru mu?[signature][hline]Love is Divine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...