Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silent Hill 4

screamer

Öne çıkan mesajlar

sh3 un konusu 1 ile baglantili biliyorum. ve de sh3 kotu demedim.

[spo=heather de kim yaa?] heather = sh1 de oyun sonu canavarinin olumunden sonra ana karaktere verilen bebek. aka sh1 de kacan kizin diger yarisi. hatta ilk yarisi ile sh3 un sonlarina dogru savasiyosunuz [/spo]

2 kere bitirdim diyorum. konusunu da gayet iyi biliyorum merak etme :) ama silent hill ler 2 kere bitirilmekle bitmez. guzel olsaydi 6-7 kere bitirirdim.[signature][hline]Sade bir forum için imzalara hayır!
Sosyal ağlarda paylaş

ben sh2 yı bır kez bıtırdım sonra bıraktım,ruhumda yarattıgı ızler ara sıra forumda yazılarımada yansır :)[signature][hline]tksmtr!
BladeSinger, bir tarihte olympos forumlarında demiş ki:
elinde benim kryss of vanq imla dolaşan yada herhangi bir kryss of vanq la dolaşan bütün herkezi kesicem
Sosyal ağlarda paylaş

Oynanuş olarak birbirlerine benzeselerde hikaye olarak en iyisi 2. oyun gerçekten. Becerebilseler süper bir film olur. Ama sonunu nasıl yapacaklar? In Water sonu uygun bence :) Onun gerçek sonu olduğu söyleniyor
[spo1=SH4]Dördüncü oyunda James'in ve Angela'nın (yanlış hatırlamıyorsam) mezarını buluyormuşuz sanırım. Daha oynayamadım. Ama şu Walter ve özellikle Eileen ilgimi çekti bayağı bir. Eileen arkaplanımı süsleyecek kadar ilgi çekici özellikle.[/spo][signature][hline]Eeee. Önceki imzam zina yasasının geçmemesi ile birlikte anlamını kaybetti. Yenisini bulana kadar bişiler yazmak lazım buraya =P
Sosyal ağlarda paylaş

Karısından mektup alıp Silent Hill'e geliyor. Konu o.
[spo1=Yaratık-Adamın karısı]Karısı yaratık değil tam olarak. Orada savaştığın yaratığın bitirişlere göre farklı kişiler oldukları söyleniyor. Bir son için Maria (mary sonu için sanırım) diğeleri için Mary olacaktı yanlış hatırlamıyorsam. oda tam yaratık diyemem. Şimdi nasıl açıklanır ki? İngilizcen varsa biraz araştır yabancı siteleri. Bir site oyunun tüm sonlarını anlatıyordu güzelce. Orada baya bilgi sahibi olabilirsin.[/spo]
Diğer oyunlarla bağlantısı kasaba. Başka bağlantısı var ama 4. oyunla var ve ben dördüncü oyunla haşır neşir olmadım daha. Ama ikinci oyunda gazeteleri okurken Walter Sullian'ın yakalanışı haberine rastlıyorsun. Onu hatırlıyorum. [spo2=bağlantı ]Ayrıca bu oyunda mezarlıkta 2. oyundan kişilerin mezarlarını bulduğun söyleniyor. Ayrıca james'de oyunun bir kısmında gözüküyormuş. (muş)[/spo][signature][hline]Eeee. Önceki imzam zina yasasının geçmemesi ile birlikte anlamını kaybetti. Yenisini bulana kadar bişiler yazmak lazım buraya =P

[Bu mesaj Solufain tarafından 20 Eylül 2004 00:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok canımm. 1-3 arasındaki bağlantı Silent Hill'in arkasındaki olayalrı açıklamasından kaynaklanıyor. Haa birde Spoiler olacak bazı olaylardan. 2 ile bağlantı kurmak zor iş zaten. Hele gerçek sonun In Water sonu olduğunu düşünürsen.[signature][hline]einsof_totor23, 20 Eylül 2004 00:53 tarihinde sivilcelerden kurtulmak konusunda demiş ki:
millet söyler inanmayız daha doğrusu inanmak istemeyiz,belki de saçma gelir.Ama bu benim için kesin geçerli çok denedim çünkü belki senin içinde çözüm olur.oda şu;
UFAKLIKLA VEDALAŞ!!! :-(

Sosyal ağlarda paylaş

bende in water sonu almistim galiba yok omuydu hatirlamiyom ekranda su vardi araba suya ucuyodu falan galiba en sonunda intaharmi ne ediyodu bayagi oldu ya ama seyde cok tirsmistim hatirlarim ilk pyramid head geldiginde dolaba saklaniyoruz dolaba bakiyo falan bi ara ayy[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

Ben intihar sonunu görmedim. Yah anasını kime sorsam ilk önce intihar sonuyla bitirmiş. Ben Mary ve Maria sonlarını gördüm. (Onuda tek oyunda yapmıştım. Bir kaç şey var doğru yapınca bir kerede iki sonu da görüyorsunuz :)) Sonrada cd kayboldu. Şimdi tek eksik oyunum o. Ama bulacam azimliyim :)
[spo1=Pyramid Head]Pyramid Head ile ilgili çok enteresan teoriler var. Mesela Born From A Wish senaryosunda karşılaştığımız (daha dorğusu görmediğimiz) adamın verdiğimiz iksir sayesinde Pyramid Head olduğu söyleniyor. Bir başka teori ise Onun aslında bize bir açıdan yardım eden bir tanrı olduğu. Silent hill forumlarını karıştırın oyunu seviyorsanız. Çok güzel teoriler var.[/spo]
Silent hill forumlarını karıştırın oyunu seviyorsanız. Çok güzel teoriler var.[signature][hline]einsof_totor23, 20 Eylül 2004 00:53 tarihinde sivilcelerden kurtulmak konusunda demiş ki:
millet söyler inanmayız daha doğrusu inanmak istemeyiz,belki de saçma gelir.Ama bu benim için kesin geçerli çok denedim çünkü belki senin içinde çözüm olur.oda şu;

Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle orad aradığın her şeyi bulabilirsin. Ben film linkini oradan bulmuştum. Bende reklam olmasın diye susuyordum :) level.com.tr macera oyunları bölümünden Silent Hill konularına bakarsan (2 tane var biri kilitli) farklı bazı bilgilerde görebilirsin. Bakın biraz. özellikle yabancı siteler forum konusunda aşmışlar :)[signature][hline]einsof_totor23, 20 Eylül 2004 00:53 tarihinde sivilcelerden kurtulmak konusunda demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...