Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Devre Arası Transfer Topici

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Gs Douglas dos Santos diye biriyle ilgileniyomuş.

Ayrıca Mohammed Suleymanou isimli 19 yaşında Nijerya ümit milli takım kaptanı orta saha gole dönük oynayan kişi beşiktaşla antrenmana çıkmış.Bjk bu futbolcuyu tahminimce EfesCupta deneyecek ve kararını verecek...
bkz.Mohammed Suleymanou:

Ayrıca Fb içinde Arjantinli Cavenaghi iddiası duydum ama %90 bombadır.[signature][hline]Şok!Şok! NoelBaba'nın tam ve en açık anlamını almak için buraya tıklayın!!! Lan ben çok ince ve derin bi insanım , çok çeşit anlamlara sahibim yandaki linke tıklayın ne olduğuma ne anlama geldiğime bakın bakmazsanız küserim...BAKIN LANN!!!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
_NoelBaba_, 06 Ocak 2005 14:51 tarihinde demiş ki:
Gs Douglas dos Santos diye biriyle ilgileniyomuş.

Ayrıca Mohammed Suleymanou isimli 19 yaşında Nijerya ümit milli takım kaptanı orta saha gole dönük oynayan kişi beşiktaşla antrenmana çıkmış.Bjk bu futbolcuyu tahminimce EfesCupta deneyecek ve kararını verecek...
bkz.Mohammed Suleymanou:

Ayrıca Fb içinde Arjantinli Cavenaghi iddiası duydum ama %90 bombadır.

bu adamın top tekniği baya iyi,arkadaşım bir iki videosunu yolladı çok iyi çalım atıyor eleman.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

bu sulaymanu mudur nedir bence de almak gerek gerçekten iyiyse ki bu siyahi futbolcular ztn genelde kötüsü bile iş yapıyor iyi kötü ki iyi diyorlar o zaman bence kaçırılmasın bu adam ztn yaşı da genç adam diyorum da çocuk demek gerek aslında... alırsak belki hemen değil ama 1-2 sene içinde beşiktaşa çok faydalı olacaktır bence...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

bir de juanfranın yerine sol kanat oyuncusu gerekli tabi ama del bosque elimdeki kadroyla devam edecem tarzı açıklamalarda bulunmuş o yüzden suleymanudan başka transfer yapacamızı zannetmem...

bu arada fenerbaçe yöneticisinin bir bildirisi var adam demiş ki Türkiye'de bizim takımımızda oynayacak kalitede yerli oyuncu kalmadı demiş... malesef bence doğru bu... yerli futbolculardan iyi olanların hepsi 4 büyüklerde oynuyor gerisi de ztn yeterince iyi değil... bence alt yapı olayına biraz daha önem verilmesi gerekiyor gibi geldi bana... onun dışında ligimizin zevk vermesi için bence anadolu takımlarının da kadrolarını güçlendirici hareketlerde bulunmalı federasyon ne bilim yayın gelirinden daha büyük pay vermek olabilir mesela...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

bu durumda fenerbahçede para olduğunu düşünürsek ve alexi getirdiğini de düşünürsek bunu da getirebilirler bence... tabi getirememelerini isterim çünkü bizim için kötü olur böyle bir durumda...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -

[Bu mesaj fortinbras tarafından 06 Ocak 2005 18:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Kobe-, 11 Ocak 2005 19:07 tarihinde demiş ki:
Anelkada son aşamaya gelindi yarın öbürgün istde görürseniz şaşmayın..

Hamitte gelio..

abi cok güzel söylüyonda kaynak nedir??[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
Sosyal ağlarda paylaş

e hoş tabi de fenerin transfer topiki olmuş bu şuana kadar 4 büyük takımın yaptığı yaptıysa transferler yazılsa ya bi ara özet gibin bişi yurtta olduumdan pek bişilere bakamıorum help![signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ainu, 11 Ocak 2005 20:06 tarihinde demiş ki:
e hoş tabi de fenerin transfer topiki olmuş bu şuana kadar 4 büyük takımın yaptığı yaptıysa transferler yazılsa ya bi ara özet gibin bişi yurtta olduumdan pek bişilere bakamıorum help!

walla sana akılma gelenleri yazıwerem galatasaray dardanelden kaleci fewziyi aldı...ümit karan gladbachın antrenmanına cıktı ama kesin bişey yok.....baliç konyaya gitti......fenerden kimse gitmedi kimse gelmedi.....beşiktaşta juanfranla ronaldonun nolcağı belli deil......[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...