Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kötü Günler Elbet Geçer

MagicGladiator

Öne çıkan mesajlar

Bunu artık son günlerde patlamak üzere oldugum için yazıyorum.

Hayatımda son 3 hafta içerisinde öyle büyük yıkıntılar yaşadım ki bilemezsiniz. 3 hafta önce bir gun kankamlar bizde annesi ve o (babasını kaybetti malesef) bir persembe gunu kurtlar vadisi isimli diziyi seyrediyordu içeride o kadar dalmışki evde neler olup bittigini duymadı bile gelen bir telefon ve kankamın amcasının hastanede yogun bakımda oldugu haberi. Herkez apar topar cıktı evden ben ve o kaldık ki gidenlerden bile haberi yoktu bende nasıl söylesem diye düsünüyordum. Tabi amca bu baba yarısı denir. Böyle bilgisayar karsısında uzun uzun düşünürken telefonum çaldı arayan babamdı ve kankamın amcasının kaza sonrası hastaneye giderken öldüğünü söyledi. kankamı alıp hastaneye gelmemi istedi. nasıl söyliyecegim derken sıkıla bozula söyledim. Tam amcan öldü diyecektim ki ne duruyoruz hastaneye gitsek ya dedi. Bende öldüğünü söyleyemedim. hastaneye gittiğimizde öğrendi biraz üzüldü ağlamak istedi ağlayamadı. İnsanlar çok kötüydü. Herkez çığlık atıp feryat ediyordu. Ortalık mahşer yeri gibiydi. Bakınız O Huzunlu gece

aradan 1.5 hafta geçti. eski komsumuz annemlerin ben daha dogmadan once tanıstıkları ailede turkan teyzem bir beyin kanaması sonucu ege üniv. kaldırılıyor. gelen telefon sonrası annem gözyaslarını tutamayıp oldugu yerde kalıyor. ben ise durumu bilmedigim icin odama geciyorum. babam aksam isten gelip tekrar izmire gidiyor. ertesi sabah geldiginde acıklama su sekilde ; turkan ablam ebru gundesin gecirdigi gibi bir beyin damarı patlaması sonucu ege üniv. kaldırılıyor beyinde toplanan bir kısım kan alınıyor ancak kalanlar ise 2/3 lük kısım pıhtılasıyor. beyin işlevini durduruyor ilaclarla temizlenebilirse 1000 / 1 lik yasama sansı var denilmis. ertesi sabah ise ölüm haberi geliyor. işte o an içimden pişirdigin yumurtaları helal et teyzecigim dedim.

Hemen o ölüm haberinden sonra teyzemlerin bakmakta oldugu ve annesi dansöz olan bir kız cocugunun ölüm haberi geliyor. cok cana yakın bu kız henuz 5 yasında idi. annesi yeni evlendigi kocasının evine goturdukten 1 hafta sonra oluyor bu olay evde cakmakla oynayan bu kız halıyı tutastırıyor. korkusundan televizyonun arkasına saklanan bu kıvırcık saclı kız dumandan bogularak yasamını kaybediyor. posta gazetesi dünkü yayın.

Cok samimi bir amcamızın 24 yasında kızı öldü. türkan ablam.

babam cenaze olayları dolayısıyla dukyanı benim acmamı istedi. actım altınları dosedim 42 000 dolar sattım sabahtan arada 100 $ ı fazla vermisim sonradan kasadaki acıkta farkettim

coğrafya yazılısına giremedim onunla beraber 6 zayıfım oldu
devamsızlık yuzunden okuldan kagıt aldım
Sevgilimden ayrıldım

2005 Bana ilk gunlerde bunları getirdi yorum sizin ve depresyon testinden %70 basarı aldım . bugun ku intihar denemem de basarısız oldu artık dayanamıyorum
- Allahım sevdigin kullarına acı cektirirmissin ama al artık beni yanına[signature][hline]$ozluk ~ $ite ~ Msn ~ Mail 1 ~ Mail 2 ~ Mail 3

Forum Kurallarina Uyalim
Sosyal ağlarda paylaş

şu sıralar nedense bir ölümdür dolaşıyor. arkadaşımın (bkz: silverhelm3) arkadaşının annesi öldü. sınıftan bir arkadaşımın arkadaşının babası öldü. dün de rahmetli babaannemin ölüm yıldönümüydü zaten. allah kimseye göstermesin ne diyelim.[signature][hline]- sauron is back frodo.
- FUCK!
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşadıkların gerçekten kolay şeyler değil..ama hemen intiharı düşünmen beni üzdü biraz.Bece bikaç kişini ayakta kalması lazım.O zaman ölenlerin hayatına saygısızlık etmiş oluruz.Yani şu anda yapmamız gereken ayakta durup savaşbilmek.Yoksa ölmek en kolayı olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

Su an esim hamile, ve ultrasondan bebegin ilk fotograflarini gorduk. Her gece onun kipirtilarini, tekmelemelerini dinliyorum, kafami koyup. Hayatta daha mutlu oldugum bir an, daha mutlu eden bir olay yasadigimi hatirlamiyorum, ve umarim herkese nasip olur.

'Ne alakasi var, ne bu ya?' diyeceksiniz, ama demek istedigim su ki: bugun buyuk uzuntuler yasayabilirsin, ama yarin veya 2 sene sonra birdenbire her sey degisebilir, onun icin hayata sans vermemek hata olur bence.

Buna karsin benim de her an butun hayatim kararabilir tabii, su an mutlu olmama ragmen yarin herseyimi kaybedebilirim, kimbilir? Uzuntulerden arinmis bir hayat olamayacagini de kabullenmek lazim, ama onunla beraber mutlulugun da cok imkansiz olmadigini ve beklenmedik bir anda karsimiza cikabildigini dusunuyorum.

[Bu mesaj demirbilek2 tarafından 11 Ocak 2005 02:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Her karanlık gecenın bır şafağı vardır lakin onu beklemek sabır ve çaba ıster..
Tanrının bana gore çalışma sıstemı ve ılgıye alakaya kadar her yonuyle ınsandan farklı bır statukoya sahıp anlayısı var bu yuzden ben elımden geldıgınce hayata sarılıyorum ve yılmıyorum bence sende oyle yapmalısın doğum kadar ölümde normal mantalıtesını kavrıyabıldıgınde daha bır guclu ve yılmaz olucaksın kanaatındeyım..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...