Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efes Cup

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

Efes Pilsen Cup Futbol Turnuvası Antalya da başlayacakmış...
Turnuva Programı:

08.01.2005 / 20:00 - Galatasaray-B.Dortmund

09.01.2005 / 18:00 - Beşiktaş-Vitesse

10.01.2005 / 20:00 - Galatasaray-S.Moskova

11.01.2005 / 20:00 - Beşiktaş-Malmö

12.01.2005 / 20:00 - B.Dortmund-S.Moskova

13.01.2005 / 20:00 - FİNAL MAÇI

umarım galatasaray kazanır...[signature][hline]benim canım dershanem mef'in bir efsanesine göre bir gün biyolojide üreme konusu anlatıldığı sırada, bir kız öğrenci ile öğretmen arasında şu diyalog geçmiştir:
--Hocam erkeklerin penisinde kemikmi var?
--Hayır yavrum sana öyle gelmiştir!

[Bu mesaj Mandooo tarafından 07 Ocak 2005 23:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

küçücük bi espiri bu kadar büyütülmemeli :)
çok ufakta bi sataşması olmayan spor forumuna forum demem :) ama ben cidden galatasarayı destekliyorum tüm kalbimle....öyle yok almasın felan dicek deilim keşke alsada güven kazansa kadrosu otursa biraz...[signature][hline]benim canım dershanem mef'in bir efsanesine göre bir gün biyolojide üreme konusu anlatıldığı sırada, bir kız öğrenci ile öğretmen arasında şu diyalog geçmiştir:
--Hocam erkeklerin penisinde kemikmi var?
--Hayır yavrum sana öyle gelmiştir!
Sosyal ağlarda paylaş

gs kadrosunu oturtabılseydı bunu sımdıye kadar coktan yapardı...demek ki halledilmesi gereken bazı sorunlar var....bu arada ümit karan'da mönchengladbach'a kiraladı.[signature][hline]Üç tane maymun kuyumcuya girer.Aralarından biri kuyumcuya:
-Biz muz alacaktık.Kuyumcu:
-Biz elma satmıyoruz.Maymunlardan birisi:
-Biz de zaten bisikletle gelmiştik demiş...
Sosyal ağlarda paylaş

İnşallah Türk takımlarından biri alır kupayı :P[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
insight, 31 Aralik 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
pardon azrail...
Sosyal ağlarda paylaş

fizban malmö fb2 olma yolunda emin adımlarla ilerliyor!!!6 Filan atmışlar özentimidir nedirler???

Neyse şaka bi yana da bu malmö filan iyi bi takımmıdır vitesseyi yine şöyle böyle biliyorum hollanda liginde orta bi takım olarak...[signature][hline]Ya bi dakka susun 10YTL vericem...
Sosyal ağlarda paylaş

Gs penaltılarla eledi..[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Sheref Msn'de Fii tarihinde demiş ki ;
Ohh kafam 1 Ytl...
Apache, 08 Ocak 2005 21:45 tarihinde demiş ki :
-kertenkelenin orospusuna ne denir?
kertilenkele
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...