Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

affet nolur

trapt

Öne çıkan mesajlar

Okula gitmemek için yalan sölien bi çocuk..masum bi yalan karnının ağrıması gibi..bu çocuk bir hafta bu yüzden okuldan kaytarmış..ailesi çok ciddiye aldığı için bütün tahlilleri yaptırmış bir hafta bunun için aile devamlı uğraşmış..tabi bunun kaytarma amaçlı olduğunu anlayınca ona çok kızmışlar...bir gün gerçekten karın sancıları içinde uyanmış....fakat başta abisi olmak üzere kimse buna inanmamış zorla okula göndermişler...ve sonucunda olayın ardından öğretmen telefon açmış...doktora götürmüşler durum ciddi çıkmış...bu çocuk benim meleğim,canım kızkardeşim daha 9 yaşında ve sert tepkilerim bağırmalarımın ardından okula zorla göndermemden dolayı şu an çok kötü durumda iç kanama söz konusuymuş..şu anda kendimi zor tutuyorum..niye yazıyorum bilmiyorum ama yazmak gerçekyten beni rahatlatıyo..sen acılar içinde kıvranırken ben gülüodum benden uzaktasın meleğim biliyorum...ama içim acıyo..seni çok seviyorum canım benim..aklıma ben uzakta olduğum zaman ağlayarak telefon açışların yaptığın resimler yazdığın güzel sözler geliyor..beni nolur affet meleğim..kabuslar içinde uyanıyorum tek bir şey için dua ediyorum Allah'ım nolur benim canımı alda onun birtek gözyaşı akmasın..affet beni meleğim nolur..[signature][hline]I thought it would be nice to lie down and close my eyes
It never occurred to me that I am already asleep
Sosyal ağlarda paylaş

sevdiklerine kötü davranma onları tek tek kaybetmek insana o kadar koyuyor ki bilemezsin

acil sifalar :( umarım yanına gelip aßicim dediginde ona sarılır ve bir ömür boyu bırakmamak üzere seni çok seviyorum melegim dersin[signature][hline]$ozluk ~ $ite ~ Msn ~ Mail 1 ~ Mail 2 ~ Mail 3

Forum Kurallarina Uyalim
Sosyal ağlarda paylaş

bu yazıyı yazdıgın icin cok tesekkur ederim. Surekli acıgını aradıgım ve bagırmak sinirimi atmak icin kullandıgım kızkardesim arkamdaki ranzada uyuyor uyumadan once dediki abi lutfen kultabagını yatarken bosalt sabah migdem bulanıyor bense yatma lan o zaman burda diye cıkıstım ben onu cok seviyorum ama nedendir bilmiyorum ustune cok gidiyorum ilerde abi dedigi gunleri agır agır unutmaya basladıgımda bu anılarla yetinecegim .........

sessizce yanagına bir opucuk kondurdum umarım guzel ruyalar goruyordur.[signature][hline]$ozluk ~ $ite ~ Msn ~ Mail 1 ~ Mail 2 ~ Mail 3

Forum Kurallarina Uyalim
Sosyal ağlarda paylaş

benimde bir kardeşim var.sanırım bu kardeşler arasında ki ilişkiler garip bir şekilde gidiyor.nefret le sevgiyi bir arada yaşamak karışık duygular.
Ama yine her kardeşime baktığımda onun en ufak acısını bile görmek beni üzüyor,bunu ona her nekadar belli etmesemde.Benden önce ona bişey olursa ben mahvolurum gerçekten düşüncesi bile dibe batmama yetiyor

I am become so numb..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Acını paylaşıyorum. Kafanın karışıklığı yazdıklarından ve yazdıklarının biçiminden çok rahat anlaşılıyor. En iyi dileklerimle umarım ki en kısa sürede yüzün tekrar güler. Ve başını her zaman umuttan yana çevir ki geçmişe yenik düşmeyesin.[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar hepiniz çok sağolun...o anki boşlukta yazıverdim işte ama insan cidden rahatlıyo =) kardeşimin durumu fena değüil bağırsakta ülser varmış ilaçla tedavi yapılıcak Allah'a bin şükür...şu suçluluk duygusunuda attım üstünden artık ona daha çok vakit ayırıcam ...tekrar saolun[signature][hline]I thought it would be nice to lie down and close my eyes
It never occurred to me that I am already asleep

[Bu mesaj trapt tarafından 10 Ocak 2005 21:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...