Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GPRS to Pc?

Sorj

Öne çıkan mesajlar

ben telsimde bedava iken kullanmıştım. akşam saatlerinde acayip yavaş oluyor. şu anki fiyatları öğrenmek için güncel operatörlerin sitesine baksan iyi olur. ama tavsiye etmem.
dial-up bağlantı daha iyi gprsden. zira ben 2.5kb/s den üstünde dl edememiştim. web sayfalarını açmakda bi okadar zorlanıyordu. belki telsim olmasından kaynaklanabilir bu sorun ozamanlar.ama pekde geliştirilmedi diye biliyorum.
gprs li telefonu baglama cok kolay. önce transfer için data kablosu olması lazım. eğer almadıysan hem şarj eden hemde data akışını sağlayan daata kablolarından almanı tavsiye ederim.
birde şu var telefon ile uzun süre bağlanınca gprs e hız giderek yavaşlıyor.max 3 saat sonra acayip yavaşlıyor. heralde alet ısınıyor.[signature][hline]i love this game!
youth only zone!
Sosyal ağlarda paylaş

yaw biraz önce baktımda 50 milyon aylık yuh dananın gözü dedim telsimde avea aysell siteleri falan bulmuyo google da bende? biraz yardım lütfen ya benim icin önemli değil nette olmasamda olur ama abim :) evde hergün net olsa ah felan dio şuna chatlik kadar yetecek bi bağlantı bulsam yeter (:[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Yeni Yaptığım Bi Wallpaper
Sosyal ağlarda paylaş

bence 145 den gir :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[signature]145 TT'nin normal dial-up uyeliginin numarasi, demeye calistiginiz sey 146 heralde :)

Boyle birsey yapmak istedik diyelim, Billionton bluetooth adapter ile nasil edicez de edicez bu isi? Laptopta lazim oluyor da bazen cepten girmek.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Iki kisinin cektigi, tombala degildir.

[Bu mesaj Baggio tarafından 10 Ocak 2005 19:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...