Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sum41 Yeni Albüm Chuck

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Dinlenilesi Şarkılar off off Tam bir Metallica geçişleri olan albüm yuh yani ne diyim bitter end şarkısı tam metallica tadında cok güzel ya

1 intro
2 no reason
3 88

arka arkaya koydunuzmu harika şarkılar cıkıyo antalyada bulamadım cd sini netten indirmek zorunda kaldım.Zaten netten bulasıya kadar bitaraflarım cıktı görende sanki rare bi grup felan zanletcek cekiom paso fake :)

bence kesin bi şans verin bu albümünde nihehe[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Yeni Yaptığım Bi Wallpaper
Sosyal ağlarda paylaş

len sum 41 ın her tarafı metallica olsa ne olur sanki.
o ne biçim albüm ismi çük diye albümmü olur[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sam, 05 Ocak 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
redemption'ı da oynamadım zira adında vampir geçiyordu, osman: redemption olsaydı belki oynardım..
Sosyal ağlarda paylaş

ölünün arkasından konuşulmaz.
Together As One! - Chuck Schuldiner -R.I.P.-[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sam, 05 Ocak 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
redemption'ı da oynamadım zira adında vampir geçiyordu, osman: redemption olsaydı belki oynardım..

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 08 Ocak 2005 22:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben dinlemedim ama blue jean kotu demişti[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:
Fenerbahçeyi tanıyomusunuz biliyomusnuz?
Vieri ise şu cevabı verir;
Galatasaraydamı oynuyor...(Tamamen gerçek)

evet xantheden arak ama napiyim gorunce hasta oldum imzaya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 08 Ocak 2005 22:46 tarihinde demiş ki:
rest in puşt my friend nihehe abi cidden bi dinleyin cok güzel yaa no reasonda ucuom zaten :)

Bence iyi bir grup hele bir sarkisi vardi ona bitiyordum. all we are gibi birseydi.klibi de boyle eski sarki klipleri gibi yapmislar o sarki..[signature][hline]Shake it once, that's fine, shake it twice that's okay.
shake it 3 times your playing with yourself again.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...