Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.co.uk

Virus

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Bundan tam 1.5hafta önce Amazondan SI paketi siparişi verdim 1haftada gelmesi gerekirken gelmedi buna karşılık ben ne yapabilirim ne gibi haklarım var?
Bilgi verirseniz sevinirim.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

Ülke kısmına türkiye yazdıysan gelmez. Germany yazınca geliyor ama o da yaklaşık 2 haftada geliyor. İlk siparişim 1 hafta, ikinicisi 3 haftada gelmişti.
amazon'da teslimat gerçeklemediği takdirde paranın geri iadesi konusunda hiç bir sıkıntı olmuyor. En azından ben hiç yaşamadım. Teslim edilemeyen kargo kendilerine geri geldiği takdirde zaten e-mail ile durumu bildiriyorlar. Beklemek istemezsen durumu açıklayan bir e-mail at cevap gelir.
Şahsi fikrim biraz daha bekleyebileceğin. Onların teslimat tarihi olarak yazdıkları tarih türkiye'yi kapsamadığından ufak tefek gecikmeler olabilir.[hline]Borges
chanter
lvl35 Bahçıvan
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Germany yazdım.Gelsinde nezaman gelirse gelsin sorun değil.Bu sırada forumlara biraz göz gezdirdim bazı arkadaşlar posta kutusuna bırakıyor filan demiş eve kapıya teslim değil diyorlar.
Siz posta kutusundanmı eve teslimmi aldınız?
Bu sırada bilgi için teşekkürler.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bizim apartmandaki kutulara girmez cd box 4 5 tane mektubu zor alıyor adam gelir girişe koyar açık alana ilk gören alır lol çok sakat iş.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Yok yok daha ii fikrim var yarın bekliyeyim adamı gelince sıkıştırayım cebine 5 10 kagıt en azından 35 40 milyonluk şey gitmemiş olur[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Bugune kadar 10 larca kez getırttım amazon dan oyun.1 keresınde posta kutusunun orda buldum paketımı.Ve postacıyı gorunce agzıma gelenı soylememek ıcın zor tuttum.Benden bır ımza almak zorunda,hatta cogu kez 1-2 mılyonluk gumruk parası bıle alıyorlar.Senın paketın 1 ay ıcınde gelmese bıle panık yapma.Sonucta amazona yonelık bır suclamada bulunamazsın.Ama kesın bısey var oda paketının enınde sonunda gelecegıdır.[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten ulke kismina Turkiye yazdiysan. Bu cd Turkiye'ye gonderilemiyor diyip seni uyariyor... Yani bana 6 cd de boyle dedi.. yanlis bilgilendirmelere kanma :P

Ama Almanya yazdiysan meraklanma en gec 13 gunde ulasir sana ... ben daha kolay yolunu buldum direk almanya adresi verip guildden arkadasin ... o bana cd keyini veriyor boylece 2 gunde aliyor ve oynuyorum :P[hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
50 paladin
50 minstrel
40 infiltrator.... yeter sanirim......................! :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mina, 23 May 2003 16:51 tarihinde demiş ki:

Ama Almanya yazdiysan meraklanma en gec 13 gunde ulasir sana ...

abı dogru bılgı verelım.13 gunde gelmıcek bu sefer panıkleyecek adam.
En gec 1 ay ıcınde gelır oyunun.Ben onlarca kez sıparıs evrdım genelde 3 haftayı gecıyor.Cok nadırdır 2 haftada geldıgı.[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Admin
Paket elime bugun ulaştı ümidimin bittiği anda bir ışık gibi doğdu :) Bunun yanında uyuz oldum kapının dışına bırakmış admalar Apartman kapısının dışına yuh dedim.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...