Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evanescence - Ölümsüz aşkım

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

DİKKAT: Melankolik oldum, aşık oldum, gücüm tükendi ve tüm bunlar yüzünden kendimden nefret ediyorum. 6 saate yakındır bu şarkıyı dinliyorum, dinledikçe bitiyorum. Yardım edin bana çok kötüyüm. Şunu bunu yap demeyin sadece aklımı dağıtın bir şekilde geyiğe sokun beni, kurtarın bu melankoliden :( Bi de başlık için üzgünüm aklıma daha iyi bir çeviri gelmedi...

oldukça yoruldum burada olmaktan
ve çocukluk korkularımca bastırılmaktan
ve eğer ki gidecek olursan
dilerim ki sadece gitmiş olursun
çünkü senin varlığın gitmek istemeyecek
ve beni yalnız bırakmayacak

bu yaralar iyileşemeyecekmiş gibiler
bana fazla gerçekçi geliyor bu acılar
üstümde silinemeyecek bir mazi var

sen ağladığında ben, senin gözyaşlarını sildim
sen çığlıklar içindeyken ben, senin bütün korkularınla savaştım
ve bunca yıl boyunca senin elinden tuttum
fakat hâlâ sen, benim bütün benliğime sahipsin

o parlayan ışığınla beni kendine bağladın
fakat şimdi senin geride bıraktığın hayatla kısıtlandım
yüzün, bir zamanların güzel rüyalarımı ziyaret ediyor
sesin, aklımı başımdan aldı

bu yaralar iyileşemeyecekmiş gibiler
bana fazla gerçekçi geliyor bu acılar
üstümde silinemeyecek bir mazi var

sen ağladığında ben gözyaşlarını sildim
sen çığlıklar içindeyken ben bütün korkularınla savaştım
ve bunca yıl boyunca senin elinden tuttum
fakat hâlâ sen, bütün benliğime sahipsin

gitmiş olduğunu kendime anlatmaya çok uğraştım
ve her ne kadar uğraşsamda, sen hâlâ benimlesin
aslında en başından beri yalnızdım

azımın ortasına sçim yine aşık olduk iyi mi...[signature][hline]Bir sana hasterim, bir de sabah uykusuna...

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...
[bu kalp şu tarihde BabacumMostors tarafından sevmekten vazgeçirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Joe iyi demiş.

Umarım sadece melankolik tarafını yaşamazsın...[signature][hline]Those of you who are lucky enough to have your lives, you may flee with them. However, leave your limbs here because they belong to me.

The Bride / Kill Bill
Katana ile bi salon dolusu adamı kestikten sonra...
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok, size bir saplık SSS'i hazırlamak farz oldu.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Babacum bişi sorabilirmiyim?Kızda sana aşık mı?Tavsiye değilde örnek vermek istiyorum.Ben bana aşık olmayan birine delice aşığım melankoli halinde öyleki o şarkı benim için çok şey ifade ediyor.Düşün onu düşünerek geçirdiğim uykusuz geceler.Döktürdüğüm edebiyatımın doruk noktasındaki şiirler,yazılar.Ve bilimun onun hayalleri.Ama inan bir süre sonra külleniyor.Asla unutamıyorsun o ayrı ama mutlaka külleniyor.Benim daha küllenmedi ama yavaş yavaş onunla birlikte olmak istiyorum,nedemek bu?Önceleri onu sadece seviyodum,hiç bir karşılık beklemden ama onu yavaş yavaş unutmaya başladığım için onunla birlikte olmak istiyorum çünkü onu unutmak hiç ama hiç istemiyorum.Gerisini sen düşün.[signature][hline]İki tarafta saldırıyorsa bu taaruzdur;biri saldırıyor öteki savunuyorsa bu kuşatmadır;ama biri saldırıyor öteki birşey yapamıyorsa,işte o zaman katliam olur

A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben ne demşim DİKKAT notunda melankoliğim yani karşılığı olmayacak bir şey (en azından ben öyle düşünüyorum) aşık olmak suxxor! nefret ederim aşık fln olmaktan böle zom zom bir deli aşık gibi ortalıkda dolaşmak hiç hoş bir şey değil

fedo hocam sen acilen hazırla SSS midir neyse işte[signature][hline]Bir sana hasterim, bir de sabah uykusuna...

Sosyal ağlarda paylaş

Aşk zehirdir içten içe kalbini dağlar bir cam gibi bırakır eline ve en güzel anlatımı ile Aşk kadınlara yakışır.

Aşk ve Arkadaşlık birgün yolda karşılaşırlar.
Aşk kendinden emin bir şekilde sorar:
Ben Senden daha candan ve daha yakınım,sen niye varsınki dünyada!
Arkadaşlık cevap verir:
Sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için...

The Son-
[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé
§Bounty Hunter§

[Bu mesaj Soulbringer tarafından 05 February 2004 12:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

@rexx: ben amy e aşık değilim keşke öyle basit bir şey olsa harbi harbvbi sırıl sıklam aşığım

@dmx: söylemesi kolay... reddedilmekten de öte onun bana karşı olan saygısını yitirmek istyemiyorum[signature][hline]Bir sana hasterim, bir de sabah uykusuna...

Sosyal ağlarda paylaş

sana bir adet

kenan doğulu - kurşun adres sormazki

armağan ediyorum
yakın zamanda

kenan doğulu - kandırdım

şarkısını söylemeni diliyorum[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

az olmadı hiç olmamasından iyidir bence

hayatımın rengi o diyebilirim
ve bahçemde yeşeren bu kadar güzel bir çiçeği soldurmak istemem[signature][hline]Bir sana hasterim, bir de sabah uykusuna...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...