Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kiss Hakkında Bilgi Sahibi Olan

obacan

Öne çıkan mesajlar

evet KISS Psycho Circus: The Nightmare Child var.
ama şarkılarında brutal (senin kastettiğin biçimiyle böeeeaaağ :D) yok kesinlikle, müziği gayet eğlenceli bir gruptur.[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sam, 05 Ocak 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
redemption'ı da oynamadım zira adında vampir geçiyordu, osman: redemption olsaydı belki oynardım..
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben ilk kez arkadasımın verdigi dvdyle dinledim o gun 2 saatlik dvdyi 3 kez arka arkaya izledim cunku adamların performanslarına sonra gittim albumlerini aldım sıkıcı albumleri sahne performansı gibi diil
haa bide bunlar yahudi obur yahudiler gibi cok paragozler zaten suratlarınıda sırf para için açmıslar bigun gene simmonsa(basscıları) sormuslar turkiyede konser vermeyi dusunurmusunuz demişler adam hah turklermi onların vercegi para bizim içki paramızı bile karsılamaz demiş mesela sitesine girin
www.kissonline.com adamlar prezervatif yapmışlar bide love gunprotection yazıyodu (lovr gun bi şarkıları oluyo oda en iyilerdendir yazmayı unuttum) yani paragoz ancak muhtesem muzik yapan insanlar toplulugudur kiss ayrıca konserlerini izlemeye doyum olmaz bide cumaları friday rocksta vh1da bol bol cıkıyolar off ya cok yazdım[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:
Fenerbahçeyi tanıyomusunuz biliyomusnuz?
Vieri ise şu cevabı verir;
Galatasaraydamı oynuyor...(Tamamen gerçek)

evet xantheden arak ama napiyim gorunce hasta oldum imzaya
Sosyal ağlarda paylaş

ya gruba brutal diyemezsiniz cunku 4 adamın 3'u vokal yapıyo ama basscısının sesi brutal gibi brutalda diil ama cok farklı brutal gibi metal muzige falan yakısır ama brutal diil
forever-bateristin vokali
i was made for lovin' you- gozunde yıldız olan gitaristin vokali
god of thunder-basscınınvokali
hepsi ayrı ayrı guzeldir valla[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:

Sosyal ağlarda paylaş

hyr o sarkıda akustik gitar calıyo espri yapmıyorum gercekten calıyo bu arada ben bu kadar kiss muhabbetinden sonra gaza geldim cdsini takıp dinlemey basladım[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
obacan, 08 Ocak 2005 23:56 tarihinde demiş ki:
Bende dedim asmıs bi grup olabilir ama imkansız :) Ama tabiki bara bara miclerden birine sölemek mümkün düz ritim giden yerlerde denenmiştir (Nightwish - Jukka , E-Ques - Can :))

dream theater yapıyo aynısını bidegoing blindda ucu birden farklı farklı yerlede soyluyo oda cok ii olıuyo boyle bi basscının garip sesi sonra gitaristin guzel sesi karısıyo ooyle[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Majestyofmisery, 08 Ocak 2005 22:22 tarihinde demiş ki:
tabiki :)
senin nickin birisi ile aynı,aynı değilde eki var, orionturk falan mı acaba?

ulan, ulan nickimi çalmışlar ulan
bide sitenin admini hemde..
nickimi çalmışlaaaar :hrr:[signature][hline]"To forgive is to suffer" - Chuck Schuldiner -R.I.P.-
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

bencede bana olsa kan cıkardı bu topicten boyle altta kalmalar falan olmuyo yani :yapma:[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:

Sosyal ağlarda paylaş

Kiss bir kere karanlık değildir, aksine şopardır :) sahnede adamlar tam maymun oluyor, deri kıfayet ve saçlar zaten 80lerden kalma. Surat boyamak da ilginç görünme olayı.

Glam rock bilmem de happy metal olur ancak ehehehehe
Rock kardeşim rock işte.

"I was made for loving you baby, you were made for loving me, I can't get enough of you baby, can you get enough of me?"
Hele ki böyle şarkı sözleri olan bir grup ne kadar satanik metalik olabilir ki eehehehehehe
*!Şarkıyı mırıldanarak uzaklaşır...*[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...