Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2005 İlkbahar ve Yazı Konsere Doyuracak

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

HASKTIR!

Durun, panik yapmayın, belki de RockIstanbul bomba adamlar getiriyor diyedir, hani Dream Theater, In Flames, Judas falan... ühühühü[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz - Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

RockIstanbul'dan metal muzik sever olarak cok bisi beklemeyin bence... 3-4 grup gelir, 3 gune dagitilir, bunlardan biri headliner kalitesinde olur, boylece mteal dinleycisi festivale cekilir. kalan gruplar gecen sene oldugu gibi alternatifti, 300-500du falan olur buyuk ihtimalle

ProgIstanbul gerceklesirse saglam olur yanliz onla yetinirsiniz iste hueuheu

18 subat Fates Warning'i de unutmamak lazim (tabii cok merak ettigim bir konu kac kisi gidecek o konsere, dream theater yok satarken, fates warning'e bi 500 kisi falan gider heralde tr'de)[signature][hline]"'Cause we are all the little tin man with hearts like little tin cans and as we line them down with tears, over the years, they inevitably turn... to rust "
Sosyal ağlarda paylaş

lan niye lan rtn nie ara verir of delircem..iğrenç olcak ozaman..megadethi son kez göremicez.oo herşey bitti kasma..[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aron-Caldwell, 08 Ocak 2005 16:25 tarihinde demiş ki:
inanmam olmazda zaten 1 senede bu kadar koner hep bi falso cıktı gene cıkıcak biz yıllardır in flames e mail yagdırdık ta gelmedi zaten son albumden sonra gelmesin rastalı metalci olmaz.

geri kafalı metalci olmaz asıl
saç stiliyle tarzın ne alakası var
pantera ve damageplan gitaristi dimebag darrell (r.i.p.) de rastalıydı? nedir olay yani?[signature][hline]"To forgive is to suffer" - Chuck Schuldiner -R.I.P.-
H.B.E

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 09 Ocak 2005 19:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Mega yalan oldu, ki en güvendiğim oydu.

Diğerlerinde kesin yalan olma durumu yok, belirsizlik sürmekte[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

bende 2 gun okumadım 100lere cıkmıs simdi kim geliyo kime gelmiyo?[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:
Fenerbahçeyi tanıyomusunuz biliyomusnuz?
Vieri ise şu cevabı verir;
Galatasaraydamı oynuyor...(Tamamen gerçek)

evet xantheden arak ama napiyim gorunce hasta oldum imzaya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelus, 05 Ocak 2005 19:07 tarihinde demiş ki:
sen sahnenin yanındaki çayır çimenden izlemiştin sanırım dimi
rahattı orası baya
biz bathory'le en önde ezildik,ezdik fln
ehhe=)

ah ah bu mesajdan sora kendime "vay be nerden nereye" diyesim geldi be güvenç =)
Sosyal ağlarda paylaş

ohha yaa bu yazıyı şimdi gördüm ben demedim mi size:)
In another posting in the Forum, Mustaine states, “Droogies!

It is very early here (5:30ish) and I wanted to update you on the Euro/UK tour.

I talked to my agent, Mike Dewdney on Monday, and we are ending the tour in Granada Spain, with hopes to come back this summer. The dates are all confirmed and tickets are disappearing. During the conversation we talked about the tentative trip to Japan/Australia/South America in April and they are busy finding venues and dates as we speak.

Again, we have offers to come back to Euro/UK this summer, so if I missed you, don't get yer panties bunched up. Being the last tour and all, I wanna make sure to hit all of the countries I have played in over the years one last time. Yes, that includes France too.

Tickets are booked and I get to beautiful Ireland on the 29th so I can rehearse a lil; I wanna be as tight as I was when I left off in the USA. I won't prolly add any songs to the two hour setlist I already have, so I'm gonna hope that's good enough for ya!

See you in 23 days,

MSGD!”
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...